reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Ringlerin Şampiyonlarından Siyasetin Şampiyonuna Ziyaret

Yayınlanma Tarihi : Google News
reklam

4-7 Nisan tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirilen 4. Uluslararası Türkiye Açık (Turkish Open) Kick Boks Şampiyonası’nda Avrupa şampiyonu olan  Cansu Boylaz ve Ömer Faruk Yabaş ile Altın Yumruk Spor Kulübü ve Milli Takımlar Antrenörü Avrupa ve Dünya Şampiyonu Hakan İtmiş, 31 Mart yerel seçimlerinde sandıktan Belediye Başkanı olarak çıkan Tolga Tosun’u makamında ziyaret ederek tebriklerini dile getirdi.

Kulüp antrenörü ve milli takımlar antrenörü Hakan İtmiş, Belediye Başkanı Tolga Tosun’a yeni görevinde başarılar dileyerek katıldıkları müsabakalar ve kulüp faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.  Belediye Başkanı Tolga Tosun şampiyon sporcularımızı ve onların şampiyon antrenörlerinin tek tek tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Bandırma’nın tanıtılması hususunda gösterdikleri çabayı takdir eden Tosun, Bandırma Belediyesi olarak her zaman sporun ve sporcunun yanında olacaklarını söyledi.

Kulüp antrenörü Hakan İtmiş ve şampiyon sporcularımız daha sonra Belediye Başkan Yardımcıları Ozan Onur ve Metin Ok’u makamlarında ziyaret ederek kendilerine görevlerinde başarılar dilediler.

reklam

YORUM YAP