reklam
reklam
DOLAR32,8633% 1.1
EURO35,3909% 1.15
STERLIN41,8419% 1.06
FRANG36,8827% 0.29
ALTIN2.491,49% 2,42
BITCOIN64.765,01-0.279
reklam

KÜNYE

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News

YAYINLANMA TARİHİ: 09.01.2015

GÜNCELLEME TARİHİ: 22.09.2023

 

İMTİYAZ SAHİBİ
Murat SERT
(muratsert@vizyongazetesi.net)

 

GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Murat SERT
(muratsert@vizyongazetesi.net)

 

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri veya yer almamasını istediğiniz size ait içerik, görsel ve haberleri
aşağıdaki mail adresi ve telefon numarası aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. Aksi takdirde Anayasal bir hak olan Düşünce Kanaat ve İfade Özgürlüğü, Basın Özgürlüğü ve Haberleşme Özgürlüğü kapsamında izniniz var sayılacaktır.
(haber@vizyongazetesi.net – vizyongazetesi@vizyongazetesi.net – 555 899 97 24)

 

ADRES ve İLETİŞİM

Hacıyusuf Mahallesi Hükümet Cd. THK İş Merkezi Kat:5 No:12  Bandırma
555 899 9 724
(vizyongazetesi@vizyongazetesi.net)

 

VERGİ DAİRESİ

Bandırma V.D.  7630266031

 

UETS ADRESİ

15810-18389-80479

murat.sert.7@hs01.kep.tr

 

YER SAĞLAYICI

Webhosting Bilişim Teknolojileri A.Ş.

Adres: Meclis Mahallesi Derviş Sokak Fuat Özal Plaza No:38/1  Sancaktepe-İSTANBUL

Mersis No: 0800 0539 6790 0018

Tel: 444 85 56 Tel: 0 (216) 606 44 45

E-Posta: bilgi@hosting.com.tr

 

 

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2015 vizyongazetesi.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları vizyongazetesi.net’e aittir. vizyongazetesi.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar vizyongazetesi.net’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
vizyongazetesi.net’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. vizyongazetesi.net hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

 

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the vizyongazetesi.net. However, sometimes the vizyongazetesi.net uses third parties to process your information. vizyongazetesi.net requires these third parties to comply strictly with its instructions and the vizyongazetesi.net requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the vizyongazetesi.net we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the vizyongazetesi.net and its services. When you use vizyongazetesi.net online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the vizyongazetesi.net cookies section of our full Privacy Policy.

KULLANIM ŞARTLARI 

www.vizyongazetesi.net sitesini kullanmadan önce lütfen aşağıdaki site kullanım şartlarını okuyun. Siteyi herhangi bir şekilde kullanan tüm ziyaretçi ve üyeler bu sayfadaki şartlara uymayı kabul etmiş sayılacaktır. Şartları kabul etmiyorsanız lütfen siteyi kullanmayın. Bu metinde kullanılan “Kullanıcı veya Yazar” terimi, siteyi üye girişi yaparak veya yapmaksızın herhangi bir şekilde kullanan her türlü gerçek ve tüzel kişiyi ifade etmektedir.

– Bu sayfada yer alan kullanım şartları, değişikliklerin yine bu sayfada açıkça belirtilmesi şartıyla tarafımızdan herhangi bir anda tek taraflı olarak değiştirilebilir. Kullanıcılar veya yazarlar bu sayfada yayınlanan şartları kayıtsız şartsız kabul etmiş sayılacaktır.

– Bu sitenin içerdiği tüm bilgilerin telif hakkı vizyongazetesi.net’e aittir ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve ilgili uluslararası mevzuat kapsamında hukuki koruma altındadır. Site içeriğinin izinsiz olarak topluca indirilmesi, kaydedilmesi, çoğaltılması, işlenmesi ve yayınlanması, ve bunlara teşebbüs edilmesi yasaktır. Bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiği Kullanıcılar aleyhine yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

– Kullanıcılar ve yazarlar, www.vizyongazetesi.net’in herhangi bir içerik veya iletişim sistemini kullanırken üçüncü şahısların yasal haklarını hiçbir şekilde ihlal etmemekle yükümlüdür. Bu gibi ihlallerle ilgili olarak www.vizyongazetesi.net hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemektedir ve bu ihlallerden doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran Kullanıcıya veya yazara aittir.

– Sitede yazılan her türlü yazı yada yorumlardan yazan kişi sorumludur. Kullanıcılar ve yazarlar yaptıkları yorumlardan ve paylaşımlardan kendileri sorumludur. Yapılan yorumlarda argo kelimer, kişisel yada kurumsal hakları ihlal eden yorumlar, karalama maksatlı yorumlar, aslı kanıtlanmamış beyanatlar yayınlamadan ötürü çıkabilecek yasal sorunlardan tamamen yorumu yazan kullanıcı veya yazar  sorumludur.

– www.vizyongazetesi.net sitesinde yorum yazan tüm ziyaretçilerin ip adresi kayıt altına alınmaktadır. Adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresleri yetkililerle paylaşılacaktır.

– Sitenin işlemez hale gelmesini, ciddi ölçüde yavaşlamasını veya yazılım ve donanım sistemlerinin zarar görmesini amaçlayan her türlü davranış ve işlem yasaktır. Otomatik programlar kullanılarak çok sayıda sorgu veya üyelik kaydı yapılması veya otomatik yöntemlerle siteye çok sayıda talep veya bilgi gönderilmesi de bu yasağa dahildir. Bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiğimiz kullanıcıların siteye erişimini engelleme ve yasal işlem başlatacağımızı beyan ederiz.

– Site üzerindeki bilgiler kaynak gösterilmeden paylaşılamaz. Alıntı yada Kaynak yapacak kişiler direkt olarak bilgiyi edindikleri sayfa bağlantısını vermek zorundadır.

– Kullanıcı adınız ve şifreniz sadece şahsınıza aittir. Bir üyeliği birden fazla kişi kullanamaz. Kullanıcı adı ve şifresi kullanılarak yapılan tüm işlemlerin, aksi ispat edilmediği sürece ilgili üye tarafından yapıldığı kabul edilecektir.

– Üyelik formunda verilen bilgiler doğru kabul edilir. Bilgilerin yanlış olmasından kaynaklanacak her türlü sorumluluk üyeye aittir.

– Sitede yayınlanan reklamlara ve tanıtım metinlerine, bilgi alma amacı dışında çok sayıda manüel veya otomatik tıklama yapmak yasaktır. Normal bir Kullanıcı davranışına uymayan bu gibi tıklama faaliyetlerinde bulunduğunu tespit ettiği Kullanıcıların siteye erişimini engelleme ve yasal işlem başlatacağımızı beyan ederiz.

– www.vizyongazetesi.net  web adresini kullanan tüm kullanıcı ve yazarları kullanım şartlarını okumuş kabul ederiz.  Tüm kullanıcı ve yazarlar kullanım şartlarını okumadıklarını ve bilmediklerini ileri süremezler

– Bu sayfada yer alan kullanım şartlarıyla ilgili olarak ortaya çıkabilecek tüm ihtilaflar, münhasıran Türk hukukuna ve Bandırma mahkemeleri ve icra dairelerinin yargı yetkisine tabidir.