reklam
reklam
DOLAR32,8348% 0.19
EURO35,1610% 0.19
STERLIN41,5954% 0
FRANG36,8151% -0.05
ALTIN2.451,07% -0,28
BITCOIN65.786,01-0.895
reklam

RAMBO HAKAN RİNGLER’E GERİ DÖNÜYOR

Yayınlanma Tarihi : Google News
RAMBO HAKAN RİNGLER’E GERİ DÖNÜYOR
reklam

8-11 Nisan’da Antalya’da düzenlenecek 6. Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Avrupa Kupası’na, 20 ülkeden binden fazla sporcu ve teknik heyet katılacak.

Antalya’ da gerçekleştirilecek olan müsabakalarda  Bandırma’dan Altın yumruk spor kulübü olarak 3 sporcu ve 1 antrenör katılıyor. Kulüp antrenörü ve milli takımlar antrenörü Hakan İtmiş turnuva hakkında şu bilgileri verdi;

“Müsabakaya çok kısa zamanda hazırlandık, yıllardır kulüp antrenörü  olarak bir çok sporcu yetiştirdim, bende uzun bir aradan sonra tekrar sahalara dönmeye karar verdim. Hem antrenör hem de sporcu kimliğimle bu mücadelede yer alacağım, Avrupa kupasında kendimi denemek istiyorum. Bu mücadeleye katılmaya bir anda karar verdim,  iki hafta gibi kısa bir sürede hazırlandım, bu sporu herkese yıllardır öğretip Dünya ve Avrupa şampiyonu çıkardım şimdi kendim için bir ilke imza atmak istiyorum. Süre çok kısaydı kulüp menajerimiz Alparslan Boylaz’ın yoğun ısrarları sonucunda karar verdim yoksa çok uzun yıllardır müsabaka tecrübesine uzak ve de kondüsyon eksikliğim bulunmaktaydı bu açığı yoğun bir program ile kapatmaya çalıştım. Sporun yaşı ve zamanı yoktur sadece inanmak ve kendimize güvenmek gerekiyor, enerjimiz yüksek motivasyonumuz tam. Ringe çıkma kararımda bana sponsor olan maddi ve manevi desteğini esirgemeyen BANDIRMA Batı Yem Üretim Ltd. Şti şirket sahibi Sinan Yanmaz’a çok teşekkür ederim. Turnuvalarda sporcularımız Cansu Boylaz ve Doğa Dikmen’de benimle birlikte ter döküp mücadele edecek, Bandırma’ya güzel bir sonuçla döneceğimize inanıyorum” dedi.  Biz de Vizyon Gazetesi olarak tüm sporcularımıza başarılar diliyoruz.

reklam

YORUM YAP

reklam

HAFTANIN MAÇLARI

DETAYLI FİKSTÜR
reklam