Warning: file_get_contents(http://poixo.com/liste1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/vizyonga/public_html/wp-content/themes/theHaberV5/header.php on line 3
Petrol-İş Yönetiminden Etimaden’e Ziyaret « Vizyon Gazetesi
IOTBanner
FKMBanner

Vizyon Gazetesi

VİZYONGAZETESİLOGO

Petrol-İş Yönetiminden Etimaden’e Ziyaret

Petrol-İş Yönetiminden Etimaden’e Ziyaret
mesreklamı
506 views
27 Şubat 2020 - 14:25

Petrol-İş Sendikası Genel Merkez Yöneticileri Etimaden ziyaretinde bulundu. Petrol-İş Genel Başkanı Süleyman Akyüz, Genel Sekreter Salih Akduman, Genel Mali Sekreter Erhan Yakışan, Genel Örgütlenme ve Eğitim Sekreteri Niyazi Recep Kethüda ve Genel Yönetim Sekreteri Ünal Akbulut, Etimaden yönetimi ve çalışanlarla görüştü.

Petrol-İş Genel Merkez Yöneticileri, Bandırma Şube Yönetimi, baştemsilci ve temsilcilerle birlikte ilk olarak Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletmesi’ni ziyaret ettiler. İşletme Müdürü Münir Yahşi, Müdür Yardımcısı Hülya Tüzün ile Teknik Müdürler Yakup Çetin ve Mete Yavuz ile makamlarında bir araya gelen Petrol-İş Heyeti hem Petrol-İş’in yeni dönemi ile ilgili işletme yönetimine bilgi verdiler hem de fabrikalardaki güncel konular üzerine değerlendirmelerde bulundular. Daha sonra iş yerlerinde çalışanları ziyaret eden heyet toplu sözleşme süreciyle ilgili bilgiler verdi ve çalışanlardan gelen talep dinledi.

reklam3
ANKET

LİVATYA'YA ATIK ARITMA TESİSİ YAPILMALI MI?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
drbusiness
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
drbusiness
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

GÜNEY MARMARA'NIN EN İYİ HABER PORTALI istanbul escort

UA-81268407-1