Warning: file_get_contents(http://poixo.com/liste1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/vizyonga/public_html/wp-content/themes/theHaberV5/header.php on line 3
MESLEĞİM ELİMDE, GELECEĞİM GÜVENDE PROJESİ BAŞLADI « Vizyon Gazetesi
IOTBanner
FKMBanner

Vizyon Gazetesi

VİZYONGAZETESİLOGO

MESLEĞİM ELİMDE, GELECEĞİM GÜVENDE PROJESİ BAŞLADI

MESLEĞİM ELİMDE, GELECEĞİM GÜVENDE PROJESİ BAŞLADI
mesreklamı
469 views
03 Nisan 2019 - 19:54
MESLEĞİM ELİMDE, GELECEĞİM GÜVENDE “ PROJESİ BANDIRMA TİCARET ODASI GENÇ GİRİŞİMCİLER ÖNCÜLÜĞÜNDE BAŞLADI

Bandırma Ticaret Odası Genç Girişimciler Kurulu ve Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ortaklığında “Mesleğim Elimde, Geleceğim Güvende” projesi hayata geçirildi.

Mesleki ve teknik eğitimin özendirilmesi ve ortaokul öğrencilerinin mesleki eğitime yönlendirilmelerini sağlamak amacıyla başlatılan proje kapsamında, Bandırma genelinde seçilen üç pilot ortaokulun son sınıf öğrencileri Edincik Recep Gencer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Bandırma İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine ziyarete götürülecek.

Mesleki eğitim tanıtım ve yönlendirme etkinliklerinden ilki Şehit Bedir Karabekir Ortaokulu 8. Sınıf öğrencileri ve öğretmenlerinin, Recep Gencer MTAL’nde bilişim, elektrik – elektronik, kimya ve makine teknolojileri alanları ile İMKB MTAL’nde motorlu araçlar, bilişim ile tesisat teknolojisi ve iklimlendirme alanlarına gerçekleştirilen ziyaretle yapıldı. Geziye katılan öğrencilere liselerin ilgili bölümlerinin alan şefleri tarafından bilgilendirmeler yapıldı ve öğrencilere çeşitli pratik uygulamalar yaptırıldı.

Teknik geziye öğrencilerle birlikte Bandırma Ticaret Odası Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Anıl BEKDEMİR ve Genç Girişimciler Kurulu Üyeleri ile Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden öğretmen Deniz Ülkü Altıntaş ve Bandırma Ticaret Odası Proje Sorumlusu Taner HACIOĞLU katıldı.

Mesleki ve teknik eğitimin Bandırma ve Türkiye’nin geleceği açısında büyük önem taşıdığını belirten Bandırma Ticaret Odası Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Anıl BEKDEMİR “Bölgemizde gençlerimizin potansiyellerini gerçekleştirmelerine katkıda bulunacak ve Bandırma ile çevresindeki işletmelerin nitelikli eleman gereksinimini karşılayarak rekabet avantajını sağlamak amacı ile bu projeye başlamış bulunmaktayız.  Bugün gerçekleştirdiğimiz etkinliğe farklı ortaokullarımız ile devam edeceğiz ve ilerleyen süreçte mesleki eğitimin teşviki ile ilgili farklı çalışmaların Odamız paydaşlarının da yardımları ile yapılabileceğine inancımız sürmektedir. Bu proje kapsamında destekleri sebebiyle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve özelinde Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri ne teşekkür ederiz.” dedi.

reklam3
ANKET

LİVATYA'YA ATIK ARITMA TESİSİ YAPILMALI MI?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
drbusiness
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
drbusiness
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

GÜNEY MARMARA'NIN EN İYİ HABER PORTALI istanbul escort

UA-81268407-1