reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Kız Kardeşim Projesi Hayata Geçiriliyor

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
reklam

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Habitat Derneği, İstanbul Teknik Üniversitesi ve Coca Cola İşbirliğinde Kız Kardeşim Projesine hayata geçirdi.

Bandırma Ticaret Odası Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Funda Dedeoğlu, Kadınların ekonomik hayata katılımı konusunda ve ekonomik kalkınmada aktif rol almaları için desteklenmesi amacıyla Kız Kardeşim Projesini uygulamaya koyduklarını halkalı escort söyledi.

Projenin amacı; “Sürdürülebilir kalkınma için kadınlarımızın desteklenmesi ve güçlenmesi için yerelde Kadın Girişimciler Kurulu networküyle eğitimlerin daha çok kadına ulaşmasına destek olmaktır” şeklinde açıklandı. Bu kapsamda projeye destek veren kuruluşlar, hedef kitlesi lise öğrencileri, üniversite öğrencileri, girişimci olmak isteyen kadınlar, girişimci olup gelişmek isteyen kadınlar, kadın kooperatifleri, dernek ve insiyatifleri vasıtasıyla olabildiğince çok kadına ulaşabilmeyi amaçlıyorlar.

Konuyla ilgili açıklama yapan Bandırma Ticaret Odası Kadın Girişimciler Kurulu;  “Kadın girişimciler ile ilham buluşmalarından birini Bandırma’da yapıp bölgedeki potansiyele dikkat çekip hibe fon ve destekler konusunda bölgemiz kadınlarının parlamasına ve desteklenmesine yardımcı olabilmeyi hedefliyoruz. 11 Nisan 2019 Perşembe günü Odamız konferans salonunda yapılacak toplantıda çevrenizde girişimci potansiyeli olan tüm genç kızlarımızı ve kadınlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız” şeklinde bilgi paylaşımında bulundu.

reklam

YORUM YAP