Warning: file_get_contents(http://poixo.com/liste1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/vizyonga/public_html/wp-content/themes/theHaberV5/header.php on line 3
Kız Kardeşim Projesi Hayata Geçiriliyor « Vizyon Gazetesi
IOTBanner
FKMBanner

Vizyon Gazetesi

VİZYONGAZETESİLOGO

Kız Kardeşim Projesi Hayata Geçiriliyor

Kız Kardeşim Projesi Hayata Geçiriliyor
mesreklamı
445 views
05 Nisan 2019 - 13:52

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Habitat Derneği, İstanbul Teknik Üniversitesi ve Coca Cola İşbirliğinde Kız Kardeşim Projesine hayata geçirdi.

Bandırma Ticaret Odası Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Funda Dedeoğlu, Kadınların ekonomik hayata katılımı konusunda ve ekonomik kalkınmada aktif rol almaları için desteklenmesi amacıyla Kız Kardeşim Projesini uygulamaya koyduklarını söyledi.

Projenin amacı; “Sürdürülebilir kalkınma için kadınlarımızın desteklenmesi ve güçlenmesi için yerelde Kadın Girişimciler Kurulu networküyle eğitimlerin daha çok kadına ulaşmasına destek olmaktır” şeklinde açıklandı. Bu kapsamda projeye destek veren kuruluşlar, hedef kitlesi lise öğrencileri, üniversite öğrencileri, girişimci olmak isteyen kadınlar, girişimci olup gelişmek isteyen kadınlar, kadın kooperatifleri, dernek ve insiyatifleri vasıtasıyla olabildiğince çok kadına ulaşabilmeyi amaçlıyorlar.

Konuyla ilgili açıklama yapan Bandırma Ticaret Odası Kadın Girişimciler Kurulu;  “Kadın girişimciler ile ilham buluşmalarından birini Bandırma’da yapıp bölgedeki potansiyele dikkat çekip hibe fon ve destekler konusunda bölgemiz kadınlarının parlamasına ve desteklenmesine yardımcı olabilmeyi hedefliyoruz. 11 Nisan 2019 Perşembe günü Odamız konferans salonunda yapılacak toplantıda çevrenizde girişimci potansiyeli olan tüm genç kızlarımızı ve kadınlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız” şeklinde bilgi paylaşımında bulundu.

reklam3
ANKET

LİVATYA'YA ATIK ARITMA TESİSİ YAPILMALI MI?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
drbusiness
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
drbusiness
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

GÜNEY MARMARA'NIN EN İYİ HABER PORTALI istanbul escort

UA-81268407-1