![](https://vizyongazetesi.net/wp-content/themes/theHaberV8/images/resimyok.jpg)
![reklam](https://haberv8.thewpdemo.com/wp-content/themes/theHaberV8/images/300x250.jpg)
Hasan Atlı Ortaokulu ve Yamanegeli Ortaokulunda ” Okuma Saati” Etkinliği
Yeni Eğitim Öğretim yılının başlamasıyla okul ziyaretlerinde bulunan Kaymakamımız Sayın Günhan Yazar; Valimiz Sayın Ersin Yazıcı’nın öncülüğünde başlatılan, ilimizde eğitim ve öğretimin niteliğinin arttırılması için hazırlanan Bengi Projesi kapsamında ilçemizde bulunan Hasan Atlı Ortaokulu ve Yamanegeli Ortaokulunda ” Okuma Saati” etkinliğine katıldı.
Etkinlik sonrası Kaymakamımız Sayın Günhan Yazar ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mutlu Aslan öğrencilerle, öğretmenlerle ve okul idarecileriyle ayrı ayrı görüşmeler yaptılar.