Warning: file_get_contents(http://poixo.com/liste1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/vizyonga/public_html/wp-content/themes/theHaberV5/header.php on line 3
“Güney Marmara Dayanışması” Kuruldu « Vizyon Gazetesi
IOTBanner
FKMBanner

Vizyon Gazetesi

VİZYONGAZETESİLOGO

“Güney Marmara Dayanışması” Kuruldu

“Güney Marmara Dayanışması” Kuruldu
mesreklamı
536 views
27 Şubat 2020 - 14:39

Bandırma’da gerçekleştirilen çevre çalıştayında, “Güney Marmara Dayanışması” kuruldu. Güney Marmara Dayanışması, Güney Marmara’daki çevre katliamlarına karşı çalışacak.

Konu ile ilgili bilgi veren Bandırma Kent Konseyi Başkanı Dr. Murat Ergöz, duyarlı vatandaşlarımıza ve katılımcılara teşekkür etti. Dr. Murat Ergöz açıklamasında; “Bir telefonumuz ile 22 kişiyi toplantımıza getiren Çanakkale Kent Konseyi Başkanı Sayın Evren Kızoğlu ‘na ve Çanakkale Kent Konseyi Yürütme Kurulu’ na, Çanakkale Belediye Başkan yardımcısı Sayın Mehmet İrfan Mutluay’a, Bandırma Belediye Meclis üyeleri Sayın Abdullah Erbay’a ve Sayın Harun Algül’e, İda Dayanışma Derneği’nin değerli aktivistlerine, Bandırma, Erdek Gönen ve Manyas’daki sivil toplum kuruluşlarına, Ömerköy muhtarına katılımları için, ayrıca moderasyonu başarılı bir şekilde gerçekleştiren ve bu konudaki bilgi ve birikimlerini aktaran ve ayrıca bu oluşumun dönem sözcüsü seçilen Dr. Kadir Dadan’a çok teşekkür ediyoruz. Bandırma Kent Konseyi olarak, Kentimiz ve çevremiz ile ilgili oluşumların hem kurulmalarına hem de eylemlerine, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da destek olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Dr. Murat Ergöz; “Kent konseyleri belediyelerin arka bahçesi değildir, halkımızın her zaman yanındayız onların sorunları için çalışacağız halk ne isterse o tarafta yer alacağız, halkımızın sesi olacağız” diyerek kent konseylerinin belediyeler içindeki rolüne değindi.

reklam3
ANKET

LİVATYA'YA ATIK ARITMA TESİSİ YAPILMALI MI?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
drbusiness
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
drbusiness
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

GÜNEY MARMARA'NIN EN İYİ HABER PORTALI istanbul escort

UA-81268407-1