Warning: file_get_contents(http://poixo.com/liste1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/vizyonga/public_html/wp-content/themes/theHaberV5/header.php on line 3
Gönen’in Termal Kaynakları Dünyaya Açılıyor. « Vizyon Gazetesi
IOTBanner
FKMBanner

Vizyon Gazetesi

VİZYONGAZETESİLOGO

Gönen’in Termal Kaynakları Dünyaya Açılıyor.

Gönen’in Termal Kaynakları Dünyaya Açılıyor.
mesreklamı
455 views
11 Ekim 2019 - 21:52

Termal kaynaklar dünyaya açılıyor.

Gönen Kaplıcaları, 56 ülkeden 300’ü aşkın yabancı ve 250 yerli katılımcıyla Balıkesir Valiliği ve Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde Güre’de gerçekleştirilen “4. Uluslararası Termal ve Sağlık Turizmi Zirvesi”nde yerli ve yabancı yatırımcılara tanıtıldı.

Türkiye’nin sağlık turizmindeki yerini daha ileriye taşıyarak, tüm dünyaya tanıtmak amacıyla düzenlenen “Uluslararası Termal ve Sağlık Turizmi Zirvesi”nde Türkiye Sağlık Turizmi Geliştirme Konseyi, Güney Marmara Kalkınma Ajansı, Gönen Belediyesi, Edremit Belediyesi, Sındırgı Belediyesi tarafından çeşitli tanıtım sunumları gerçekleştirildi.

Balıkesir’in termal sağlık turizmindeki potansiyelini dünyaya tanıtmak için program kapsamında; Gönen, Sındırgı, Ayvalık, Edremit ve ilçelerinde termal turizm merkezlerine ve termale uygun alanlara geziler düzenlenerek tanıtımlar gerçekleştiriliyor.

Belediye Başkan Yrd. Mehmet Yılman’ın katıldığı 4. Uluslararası Termal Sağlık Turizmi Zirvesi’nin başında katılımcılara, İngilizce olarak “Balıkesir ve Sağlık Turizmi” hakkında Gönen Belediyesi tarafından hazırlanan Gönen Kaplıcaları tanıtım filmi yerli yabancı yatırımcılara izletildi.

Zirvenin 3. gününde yerli ve yabancı yatırımcılar Gönen ilçemize gelerek çeşitli incelemelerde bulunacaklar.

reklam3
ANKET

LİVATYA'YA ATIK ARITMA TESİSİ YAPILMALI MI?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
drbusiness
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
drbusiness
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

GÜNEY MARMARA'NIN EN İYİ HABER PORTALI istanbul escort

UA-81268407-1