Warning: file_get_contents(http://poixo.com/liste1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/vizyonga/public_html/wp-content/themes/theHaberV5/header.php on line 3
EĞİTİM DESTEK EVİNE YENİ BİR HİZMET BİNASI İÇİN ÇALIŞMALAR BAŞLADI « Vizyon Gazetesi
IOTBanner
FKMBanner

Vizyon Gazetesi

VİZYONGAZETESİLOGO

EĞİTİM DESTEK EVİNE YENİ BİR HİZMET BİNASI İÇİN ÇALIŞMALAR BAŞLADI

EĞİTİM DESTEK EVİNE YENİ BİR HİZMET BİNASI İÇİN ÇALIŞMALAR BAŞLADI
mesreklamı
401 views
03 Eylül 2019 - 18:47

EĞİTİM DESTEK EVİNE YENİ BİR HİZMET BİNASI İÇİN ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Bandırma Belediyesi’nin hizmete aldığı dönemden itibaren en önemli sosyal sorumluluk projelerinin başında gelen Eğitim Destek Evi için yeni bir hizmet binası yapım projesine başlanıyor. Çalışmalar kapsamında yeni projenin zemin etüd çalışmalarına başlandı.

Belediye Başkanı Av.Tolga Tosun tarafından yeni dönemle daha çok hız kazanacak sosyal projelerin başında gelen Eğitim Destek Evi, buradaki çocuklarımızın daha konforlu ve daha uygun şartlarda eğitim görmesi adına yeni bir hizmet binası projesini hayata geçirilmesi planlanıyor. Bu amaçla Bandırma Belediyesi Santral Kültür Merkezi karşısında bulunan Belediye arazisinde Zemin Etüd Raporu Sondaj Çalışmalarına başlandı.

Konuyla ilgili çalışmaları yerinde takip eden Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, yeni dönemde sosyal sorumluluk projelerine daha da hız vereceklerini belirterek önceki hafta Yeni Kreşlerin zemin etüd çalışmalarını yerine getirdiklerini şimdi de Eğitim Destek Evine yeni bir hizmet binası için zemin etüd çalışmalarını başlattıklarını söyledi. Başkan Tolga Tosun: “Kentimizin yerel yönetimi olarak sosyal alandaki çalışmalarımıza çok önem veriyoruz. Bu kapsamda öncelikli projelerimizin başında Yeni Kreşler geliyor. Buna ilave olarak ise eğitimde fırsat eşitliği sağlamak amacıyla uzun yıllardır başarılarıyla gurur duyduğumuz Bandırma Belediyesi Eğitim Destek Evinin de yeni bir çehreye kavuşması ve buradaki öğrencilerimizin daha konforlu ve dada uygun şartlarda eğitim alabilmeleri adına Eğitim Destek Evi Yeni Hizmet Binası projemizin zemin etüd raporu ve sondaj çalışmalarını başlattık. Umuyorum attığımız bu ilk adımla birlikte yapım çalışmalarına da başlayıp önemli bir Sosyal Sorumluluk projesini daha halkımızın hizmetine sunmuş oluruz” dedi.

reklam3
ANKET

LİVATYA'YA ATIK ARITMA TESİSİ YAPILMALI MI?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
drbusiness
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
drbusiness
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

GÜNEY MARMARA'NIN EN İYİ HABER PORTALI istanbul escort

UA-81268407-1