Warning: file_get_contents(http://poixo.com/liste1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/vizyonga/public_html/wp-content/themes/theHaberV5/header.php on line 3
Bir Ödül de BASKİ’ye « Vizyon Gazetesi
IOTBanner
FKMBanner

Vizyon Gazetesi

VİZYONGAZETESİLOGO

Bir Ödül de BASKİ’ye

Bir Ödül de BASKİ’ye
mesreklamı
382 views
11 Kasım 2019 - 18:20

Bir Ödül de BASKİ’ye

Balıkesir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, CITYTECH 2019 13. Uluslararası Şehircilik ve Çevre Fuarı ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilen 6. Su ve Çevre Konferansı Ödülleri kapsamında “En Çok Altyapı Yatırımı Yapan Sular İdaresi” ödülünü aldı.

Bir kenti yaşanılabilir kılmak için gereken tüm teknolojilerin alıcısıyla buluşmasını amaçlayan CITYTECH 2019 13. Uluslararası Şehircilik ve Çevre Fuarı, Ankara Beytepe Kongre Merkezi’nde sular idareleri genel müdürlükleri, kamu ve ticari kuruluşların katılımıyla gerçekleştirildi. Fuar ile eş zamanlı olarak yapılan; su kaynaklarının sürdürülebilir bir şekilde kullanılması, su tasarrufunun sağlanması, atık suların arıtımının ve geri dönüşümünün son teknoloji ve gelişmelerini aynı platformda bir araya getiren 6. Su ve Çevre Konferansı Ödülleri kapsamında “En Çok Altyapı Yatırımı Yapan Sular İdaresi” ödülüne layık görüldü.

reklam3
ANKET

LİVATYA'YA ATIK ARITMA TESİSİ YAPILMALI MI?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
drbusiness
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
drbusiness
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

GÜNEY MARMARA'NIN EN İYİ HABER PORTALI istanbul escort

UA-81268407-1