Warning: file_get_contents(http://poixo.com/liste1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/vizyonga/public_html/wp-content/themes/theHaberV5/header.php on line 3
BANÜ Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir’in Uzaktan Öğretim Mesajı « Vizyon Gazetesi
IOTBanner
FKMBanner

Vizyon Gazetesi

VİZYONGAZETESİLOGO

BANÜ Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir’in Uzaktan Öğretim Mesajı

BANÜ Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir’in Uzaktan Öğretim Mesajı
mesreklamı
546 views
23 Mart 2020 - 20:46

Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir, uzaktan öğretimin başlangıcı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.  Prof. Dr. Süleyman Özdemir mesajında şu sözlere yer verdi;

 

Küresel ölçekte yaşanmakta olan ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından “Pandemi” olarak ilan edilen olağanüstü durum karşısında tüm dünyada ve ülkemizde büyük bir mücadele ortaya konmaktadır. Cumhurbaşkanlığımızın koordinasyonunda, Sağlık Bakanlığımız başta olmak üzere tüm kamu kurum ve kuruluşlarımız sürecin başından itibaren gerekli tedbirleri almakta ve uygulanmasını başarıyla sürdürmektedir.

Bildiğiniz gibi Cumhurbaşkanlığımızın kararı ile 16 Mart’ta Yükseköğretimde eğitime ara verilmiştir. Sonrasında ise Yükseköğretim Kurulumuz 23 Mart tarihinden itibaren uzaktan öğretim yoluyla eğitime devam edilmesine karar vermiştir. Bu karar doğrultusunda Üniversitemiz gerekli tüm hazırlıkları tamamlayarak bugün itibariyle uzaktan öğretim sürecini başlatmıştır.

Üniversitemizin sizlere sunduğu uzaktan öğretim imkânı ile bu zor günlerde eğitiminize en verimli biçimde devam edebilecek ve böylece eğitim sürecinizde bir aksama yaşanmayacaktır.

Sevgili öğrencilerimiz, içinden geçmekte olduğumuz bu zorlu süreçte sizden öncelikli beklentimiz sağlığınıza gerekli özeni göstermeniz ve ardından uzaktan öğretim faaliyetlerine eksiksiz ve düzenli olarak katılmanız, derslerinizi dikkatle takip etmenizdir.

Hepinize derslerinizde başarılar ve sağlıklı yarınlar diliyorum.

Prof. Dr. Süleyman Özdemir

Rektör

reklam3
ANKET

LİVATYA'YA ATIK ARITMA TESİSİ YAPILMALI MI?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
drbusiness
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
drbusiness
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

GÜNEY MARMARA'NIN EN İYİ HABER PORTALI istanbul escort

UA-81268407-1