Warning: file_get_contents(http://poixo.com/liste1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/vizyonga/public_html/wp-content/themes/theHaberV5/header.php on line 3
BANDIRMA TİCARET ODASI ÜNİVERSİTE KARİYER GÜNLERİNE KONUK OLDU « Vizyon Gazetesi
IOTBanner
FKMBanner

Vizyon Gazetesi

VİZYONGAZETESİLOGO

BANDIRMA TİCARET ODASI ÜNİVERSİTE KARİYER GÜNLERİNE KONUK OLDU

mesreklamı
BANDIRMA TİCARET ODASI ÜNİVERSİTE KARİYER GÜNLERİNE KONUK OLDU
521 views
10 Nisan 2019 - 20:05

BANDIRMA TİCARET ODASI ÜNİVERSİTE KARİYER GÜNLERİNE KONUK OLDU

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Kariyer Geliştirme ve Araştırma Merkezi (KAGEM), Bandırma Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) ve Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığına bağlı öğrenci toplukları tarafından düzenlenen 7. Kariyer Günleri etkinliğine Bandırma Ticaret Odası Yönetici ve personelleri ile katkı sağladı. Bandırma Ticaret Odası Genç Girişimciler Kurulu’nun öğrenci topluluklarıyla birlikte girişimci adayları için planladıkları proje Üniversite 7. Kariyer Günleri etkinliği içerisinde değerlendirildi. 

“Ticarete, Hayale, Geleceğe Bu Taraftan” konulu panelin moderatörlüğünü İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğr. Üyesi Prof. Dr. Mehmet Emin Erçakar yaparken konuşmacı olarak Bandırma Ticaret Odası Sanayi ve Dış İlişkiler Koordinatörü Taner Hacıoğlu, Bandırma Ticaret Odası Sicil Müdürü Başak Dönmez, Balıkesir TÜRMOB Bandırma Temsilcisi Mustafa Karaduman, Balıkesir KOSGEB KOBİ Uzmanı Kadir Dağdeviren ve Bandırma Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Bandırma Yılmazlar İnşaat Genel Müdürü Adem Yılmaz katıldı.

Panelde, ticaret odaların ne işe yaradığı, şirket kurması için gençlerin neler yapması gerektiği, ticarete atılma aşamasının başlangıç süreci, ticaret sicili, mali müşavirlik mesleği, mali müşavirlerin şirket kurulma aşamasında neler yaptığı, KOSGEB’in destek programlarıyla ilgili gençlere ışık tutacak bilgiler paylaşıldı. Panel katılımcılara verilen teşekkür plaketi ile sona erdi.

reklam3
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    GÜNEY MARMARA'NIN EN İYİ HABER PORTALI istanbul escort

    UA-81268407-1