Warning: file_get_contents(http://poixo.com/liste1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/vizyonga/public_html/wp-content/themes/theHaberV5/header.php on line 3
BANDIRMA 17 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ’NDEN KAMUOYUNA AÇIKLAMA « Vizyon Gazetesi
IOTBanner
FKMBanner

Vizyon Gazetesi

VİZYONGAZETESİLOGO

BANDIRMA 17 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ’NDEN KAMUOYUNA AÇIKLAMA

BANDIRMA 17 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ’NDEN KAMUOYUNA AÇIKLAMA
mesreklamı
530 views
02 Ağustos 2019 - 14:32

Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Anayasa mahkemesinin kararına ilişkin bir açıklamada bulunda.  Üniversitenin web sitesi üzerinden yaptığı açıklamada şu sözlere yer verildi.

 

Anayasa Mahkemesi’nin Barış İçin Akademisyenler Bildirisine İlişkin Kararı Hakkında Kamuoyu Duyurusu

Anayasa Mahkemesi, bir grup akademisyenin “Barış İçin Akademisyenler İnsiyatifi” adı altında bir bildiriye imza atarak terör örgütü propagandası yapmaları nedeniyle almış olduğu cezaları hak ihlali olarak değerlendirmiştir. Anayasa Mahkemesi’nin kararında, bildirgenin tek yanlı, saldırgan, subjektif, çelişkili ve toplumumuzun büyük çoğunluğu tarafından kabul edilemez olduğu tespitlerine yer vermesine rağmen, hak ihlali kararı alması düşündürücüdür.

Sözde “Barış Bildirisi” hain terör örgütlerine karşı hiçbir söz ve eleştiri getirmeksizin halkımızın huzuru ve güvenliği için mücadele eden güvenlik birimlerimizi suçlayan ifadeler barındırmaktadır. Dünyanın hiçbir ülkesinde devleti suçlayan bu tür açıklamalar ifade özgürlüğü kapsamında değerlendirilmez. Bu nedenle, Anayasa Mahkemesi’nin almış olduğu bu karar başta üniversitemiz olmak üzere tüm akademik camiayı ve milletimizi derinden üzmüştür.

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi olarak Türkiye Cumhuriyeti’nin bölünmez bütünlüğünden, toplumsal huzuru ve refahından yanayız. Aksine atılacak her adım ve her türlü eylemin karşısında olduğumuzu kamuoyuna saygıyla duyururuz.

reklam3
ANKET

LİVATYA'YA ATIK ARITMA TESİSİ YAPILMALI MI?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
drbusiness
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
drbusiness
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

GÜNEY MARMARA'NIN EN İYİ HABER PORTALI istanbul escort

UA-81268407-1