reklam
reklam
DOLAR32,7680% -0.02
EURO35,1445% 0.05
STERLIN41,5699% -0.12
FRANG36,7494% -0.24
ALTIN2.447,03% -0,45
BITCOIN66.164,87-0.091
reklam

Altın Yumruktan Milli Takıma Bir Sporcu Daha

Yayınlanma Tarihi : Google News
reklam

IFMA Uluslararası Muaythai Federasyonu tarafından gerçekleştirilecek olan Gençler Dünya Muaythai Turnuvası 28 Eylül-6 Ekim tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirilecek.

Şampiyonaya Bandırma Altın Yumruk Spor Kulübü sporcularından Doğa Dikmen Katılacak. Turnuvaya iyi bir şekilde hazırlandığını çok çalıştığını söyleyen genç sporcu Bandırmayı ve ülkemi en iyi şekilde temsil edeceğim dedi.

Kulüp antrenörü ve milli takımlar antrenörü Hakan İtmiş şunları söyledi, ” Bu yıl ilk kez Türkiye’de Dünya Şampiyonası yapılıyor, bu çok güzel bir duygu, kendi evimizde şampiyon olmak istiyoruz. Bu turnuvaya çok iyi çalıştık bunun için çok mücadele ettik, Bandırmamızın sporcusu Türkiye’yi en iyi şekilde temsil edecektir. Altın yumruk olarak çok güzel işler yapıyoruz. Birileri bunun farkına varsın, yılların verdiği tecrübeye sahibiz. Milli takıma verdiğimiz sporcuların dereceyle dönmesini bekliyoruz. Bandırma küçük bir ilçe olmasına rağmen milli takım boyutunda güzel işler yapıyoruz bunun gururunu yaşıyoruz. Bandırma’da pek çok salon olmasına olmasına rağmen ciddi anlamda icraatı yapan çalışan biziz, şampiyon çıkaran biziz, artık herkesin bunu görmesini istiyorum. Sponsor şart ve bunu bekliyoruz. Çok yetenekli sporcularımız var, benim de işim onları bulup yetiştirip şampiyon yapmak. Spor disiplin ister ciddiyet ister, iki yılda ben bu işi öğrendim hocayım demekle olmaz. 35 senedir sporun içindeyim bu işe gönlümü verdim yıllarımı verdim, bu benim dünyam benim savaşım” …

 

reklam

YORUM YAP

reklam

HAFTANIN MAÇLARI

DETAYLI FİKSTÜR
reklam