Warning: file_get_contents(http://poixo.com/liste1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/vizyonga/public_html/wp-content/themes/theHaberV5/header.php on line 3
ADİL PELİSTER: “Yapısal Reform Adımları İhracatçıları Geleceğe Taşıyacak” « Vizyon Gazetesi
IOTBanner
FKMBanner

Vizyon Gazetesi

VİZYONGAZETESİLOGO

ADİL PELİSTER: “Yapısal Reform Adımları İhracatçıları Geleceğe Taşıyacak”

mesreklamı
ADİL PELİSTER: “Yapısal Reform Adımları İhracatçıları Geleceğe Taşıyacak”
421 views
10 Nisan 2019 - 20:15

ADİL PELİSTER: “Yapısal Reform Adımları İhracatçıları Geleceğe Taşıyacak”

İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği – İKMİB Başkanı Adil Pelister, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından açıklanan “Yeni Ekonomik Program Yapısal Dönüşüm Adımları 2019” ile ilgili yazılı bir değerlendirmede bulundu.

Pelister değerlendirmesinde şunları kaydetti;

“Yeni Ekonomi Programı (YEP) kapsamında, Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Berat Albayrak tarafından açıklanan ekonomik reform paketini, Türk ihracatçısını geleceğe taşıyacak ve sanayicilerimiz için itici güç vazifesi görecek stratejik bir adım olarak değerlendiriyoruz. Türkiye’nin önünde 4,5 yıllık seçimsiz bir dönem bulunuyor. İKMİB olarak bu süre zarfında, ekonomi yönetimimizin çizdiği küresel vizyon ve beklentilerimizi karşılayan nokta atışı desteklerle birlikte ihracatta yeni rekorlar kıracağımıza eminiz. Birliğimizin çatısı altındaki petrokimya ve ilaç sektörlerinin, 7 stratejik sektör arasında yer almasından da son derece memnunuz. İhracata dayalı ve yüksek katma değerli teknolojik üretimi amaçlayan bir ekonomi tesis edilmesi için biz de üzerimize düşen görevi eksiksiz şekilde yerine getireceğiz. Bu bağlamda, Ticaret Bakanlığımız tarafından Ağustos ayında açıklanacak İhracat Master Planı ile uluslararası pazarlara yönelik yüksek katma değerli ürünlerimizle kimya ihracatında yeni bir sayfa açacağımıza gönülden inanıyoruz.” dedi.

reklam3
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    GÜNEY MARMARA'NIN EN İYİ HABER PORTALI istanbul escort

    UA-81268407-1