Warning: file_get_contents(http://poixo.com/liste1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/vizyonga/public_html/wp-content/themes/theHaberV5/header.php on line 3
21 Eylül Dünya Temizlik Günü Bandırma sahil bandında gerçekleşti. « Vizyon Gazetesi
IOTBanner
FKMBanner

Vizyon Gazetesi

VİZYONGAZETESİLOGO

21 Eylül Dünya Temizlik Günü Bandırma sahil bandında gerçekleşti.

21 Eylül Dünya Temizlik Günü Bandırma sahil bandında gerçekleşti.
mesreklamı
466 views
22 Eylül 2019 - 11:21

DÜNYA TEMİZLİK GÜNÜNDE ANLAMLI HAREKET

Bandırma Belediyesi, Dünyada milyonlarca kişinin katıldığı sivil temizlik hareketi Let’s Do It! (Haydi Yapalım) projesi kapsamında 21 Eylül Dünya Temizlik Gününde Bandırma sahil bandı ve dalgakıranda katı atık toplama hareketine destek verdi.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Bandırma Belediyesi’nin işbirliğiyle Sivil Yaşam Derneği (SİYAMDER) öncülüğünde; Bandak, Banvit, tema vakfı, Bandırma Kent Konseyi ve 17 Eylül Üniversitesi öğrencilerinin katkı sunduğu sahil temizlik çalışması büyük ilgi gördü. Temizlik çalışmalarının ardından sahil boyunda 62 çöp poşeti katı atık toplandı. Bu atıklardan 213 kg cam ve 59 kg da plastik atık ayrıştırıldı.

Dünya genelinde169 ülkenin katılımıyla ve ülkemizde de 81 ilde eş zamanlı yapılan etkinlik, dünyanın en büyük çevre temizlik hareketi olarak adlandırılmakta.

Let’s Do It!  BANDIRMA

21 Eylül Dünya Temizlik Günü kapsamında Dünya’nın en büyük sivil temizlik hareketi Let’s Do It! Bandırma sahil bandında gerçekleşti.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Bandırma Belediyesinin destekleriyle gerçekleştirilen etkinliğe Sivil yaşam derneği (SİYAMDER) öncülüğünde; Bandak, Banvit, Tema Vakfı, Kent Konseyi temsilcileri ve Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi öğrencileri temizlik hareketine katılım sağladı.

Bandırma sahil boyu ve dalgakıranda 62 çöp poşeti katı atık toplandı. Bu atıkların 213 kg cam, 59 kg plastik atık olarak ayrıştırılarak sıfır atık kapsamında geri dönüşüme katkı sağlayacaktır.

Gönüllülük temeli ile çevre bilincinin aşılanması amacına dayanan bu etkinlik ile insanların doğayı kirletmemesini ve katı atıklar konusunda duyarlılığı arttırarak toplumsal bir farkındalık oluşturması hedeflendi.

reklam3
ANKET

LİVATYA'YA ATIK ARITMA TESİSİ YAPILMALI MI?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
drbusiness
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
drbusiness
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

GÜNEY MARMARA'NIN EN İYİ HABER PORTALI istanbul escort

UA-81268407-1