Warning: file_get_contents(http://poixo.com/liste1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/vizyonga/public_html/wp-content/themes/theHaberV5/header.php on line 3
17 Eylül Üniversitesinde “İş Dünyası ve Girişimcilik” Konulu Konferans « Vizyon Gazetesi
IOTBanner
FKMBanner

Vizyon Gazetesi

VİZYONGAZETESİLOGO

17 Eylül Üniversitesinde “İş Dünyası ve Girişimcilik” Konulu Konferans

mesreklamı
17 Eylül Üniversitesinde “İş Dünyası ve Girişimcilik” Konulu Konferans
488 views
25 Nisan 2019 - 19:21

 “İş Dünyası ve Girişimcilik” Konulu Konferans Düzenlendi

Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Genç İş İnsanları Topluluğu tarafından “İş Dünyası ve Girişimcilik” konulu konferans düzenlendi. Prof. Dr. Fuat Sezgin Konferans Salonu’nda düzenlenen etkinliğe konuşmacı olarak Dizayn VIP Yönetim Kurulu Başkanı Erbakan Malkoç ve Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu (TÜGİG) Yönetim Kurulu Başkanı ve NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Erkan Güral katıldı.

Konferansta ilk olarak NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Erkan Güral söz aldı. Güral bölgesel kalkınmanın önemine vurgu yaptığı konuşmasında, NG Kütahya Seramik olarak yapılan yatırımların büyük çoğunluğunun Kütahya’ya yapılmasına özen gösterdiklerinden bahsetti. Güral, “Kütahya çevre büyük şehirlere çok yakın olmasına rağmen gelişmemiş. Bu nedenle üretim yaptığımız bölge yatırım yapmada da önceliğimiz” dedi. NG Kütahya Seramik’in yönetim anlayışından da bahseden Güral, “Şirketimizde samimi bir yönetim anlayışı hakimdir. Aile sıcaklığı ve samimiyeti olmasına özen gösteriyoruz” şeklinde konuştu.

İsmini otomobil tasarımında aldığı Dünya çapındaki ödüller ile duyuran Erbakan Malkoç ise konuşmasında üretmenin öneminden bahsetti. Malkoç, “Ülkemizin dünya arenasında ekonomik anlamda ön plana çıkabilmesi için üretim olması lazım.” dedi. Başarı hikayesi hakkında bilgiler paylaşan Malkoç, yaşadığı zorluklardan örnekler vererek azimle çalışmanın altını çizdi. Malkoç, “ Ben şansa inanmıyorum. Eğer yaratılışta bir kişinin aklı varsa herkes şanslıdır. Kişinin hedefleri olması lazım, hayallerinizin peşinden gitmelisiniz ve çok çalışmalısınız. Peşinden giden insan için hayal çok güzel bir şeydir” diye konuştu. Ülkeye hizmet eden çalışmalar yapmanın önemine vurgu yapan Malkoç, “Hep kendime neden başka ülkeler yapıyor da, biz yapamıyoruz diye düşündüm. Vatana sahip çıkmanın bir tek yolu vardır, o da katma değer üretmektir.” dedi.

reklam3
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    GÜNEY MARMARA'NIN EN İYİ HABER PORTALI istanbul escort

    UA-81268407-1