Warning: file_get_contents(http://poixo.com/liste1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/vizyonga/public_html/wp-content/themes/theHaberV5/header.php on line 3
Twitter’da haber bağlantıları şekil değiştiriyor « Vizyon Gazetesi
IOTBanner
FKMBanner

Vizyon Gazetesi

VİZYONGAZETESİLOGO

Twitter’da haber bağlantıları şekil değiştiriyor

Twitter’da haber bağlantıları şekil değiştiriyor
mesreklamı
1 views
23 Ağustos 2023 - 8:39

Sosyal medya platformu X, haber bağlantılarının sunulmasında manşetlerin ve açıklamaların gizlenmesini içeren yeni bir plan devreye sokmaya hazırlanıyor. İddialara göre platform, bir gönderide yalnızca bağlantıyı ve başlık resmini gösterecek.

Musk yakın zamanda yaptığı bir gönderide bu yaklaşan değişikliği doğruladı ve bunun platformun görsel çekiciliğini önemli ölçüde artıracağını belirtti. Şu anda, haber makalelerine veya blog gönderilerine eşlik eden Twitter kartlarında genellikle hem başlık hem de özet metni yer alıyor ve bu web sürümüyle sınırlı. Bunların yanı sıra, bir gönderinin önizleme kartında başlık resmi bulunuyor. Önerilen değişiklik, başlığın kaldırılmasına ve yalnızca görselin ve bağlantının bir gönderide sunulmasına yol açacak. Aslında bu, bağlantıya eşlik eden bir metin eklenmediğinde kullanıcıların yalnızca makalenin bağlantısını ve görselini göreceği anlamına geliyor. Kaynaklar, bu güncellemenin arkasındaki amacın her gönderinin yüksekliğini en aza indirerek tek ekranda daha fazla gönderinin görüntülenmesini kolaylaştırmak olduğunu söyledi. Elon Musk’un bakış açısı, ön izleme kartlarında başlıkların belirtilmemesinin tıklama tuzağı stratejilerini caydırabileceği yönünde. Ancak bir önizleme kartının bulunmaması, yayınların veya blogların bağlantının yanında ilgi çekici metinler hazırlamasına ve kullanıcıları tıklamaya teşvik etmesine neden olabilir. Musk ayrıca yakın zamanda daha fazla özerklik ve daha iyi gelir elde etmek isteyen gazetecilerin doğrudan X’te yayın yapmayı düşünmeleri gerektiğini öne sürdü.

reklam3
ANKET

LİVATYA'YA ATIK ARITMA TESİSİ YAPILMALI MI?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
drbusiness
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
drbusiness
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

GÜNEY MARMARA'NIN EN İYİ HABER PORTALI istanbul escort

UA-81268407-1