Warning: file_get_contents(http://poixo.com/liste1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/vizyonga/public_html/wp-content/themes/theHaberV5/header.php on line 3
Türkiye’de e-ticaret yüzde 38 büyüdü « Vizyon Gazetesi
IOTBanner
FKMBanner

Vizyon Gazetesi

VİZYONGAZETESİLOGO

Türkiye’de e-ticaret yüzde 38 büyüdü

Nielsen, Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği’nin ‘Değişen Tüketici, Dönüşen Perakende’ teması ile düzenlediği e-ticaret etkinliğine katıldı. ‘Türkiye’de FMCG Trendleri ve E-ticaret’ konulu bir sunum gerçekleştiren Nielsen, FMCG E-ticaret Paneli’ni de tanıttı.

Türkiye’de e-ticaret yüzde 38 büyüdü
mesreklamı
438 views
17 Temmuz 2019 - 14:23

Nielsen Türkiye Genel Müdürü Didem Şekerel Erdoğan, Nielsen 2018 Küresel E-Ticaret Raporu’na göre, Türkiye’de e-ticaretin 2018’deki payının yüzde 5.3 olduğunu belirtirken büyüme oranının da yüzde 38 olduğunu söyledi. 

Erdoğan Türkiye’de hızlı tüketim ürünleri kategorilerindeki online alışveriş payının da yüzde 2’ye ulaştığını ve bu alanda büyüme potansiyeli olduğunu ifade etti.

Dünya genelinde e-ticaretin, 2018 yılında bir önceki yıla göre yüzde 18 büyüme kaydederek 2.9 trilyon dolarlık büyüklüğe ulaştığını açıklayan Erdoğan, “Bu rakam, tüm küresel perakende satışların yüzde 12’sine karşılık geliyor” dedi. 

reklam3
ANKET

LİVATYA'YA ATIK ARITMA TESİSİ YAPILMALI MI?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
drbusiness
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
drbusiness
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

GÜNEY MARMARA'NIN EN İYİ HABER PORTALI istanbul escort

UA-81268407-1