reklam
reklam
DOLAR31,0459% 0.18
EURO33,6667% 0
STERLIN39,3839% 0.01
FRANG35,2314% 0.04
ALTIN2.034,23% 0,86
BITCOIN1.609.000-0.162
reklam
Turkiye - Süper Lig
20:00
Yılport Samsunspor Yılport Samsunspor
3 : 0
Çaykur RizesporÇaykur Rizespor
Turkiye - 1. Lig
20:00
AltayAltay
1 : 0
GiresunsporGiresunspor
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları
04:30
9 de Julio de Rio Tercero9 de Julio de Rio Tercero
04:30
Club Deportivo Independiente de Rio TerceroClub Deportivo Independiente de Rio Tercero
11:00
FC SKA-KhabarovskFC SKA-Khabarovsk
1 : 1
FC Kamaz Naberezhnye ChelnyFC Kamaz Naberezhnye Chelny
12:30
Paide LinnameeskondPaide Linnameeskond
1 : 1
JK Tallinna KalevJK Tallinna Kalev
14:00
FC Legion-Dynamo MakhachkalaFC Legion-Dynamo Makhachkala
14:00
Dinamo StavropolDinamo Stavropol
14:30
PFK Arsenal TulaPFK Arsenal Tula
0 : 0
Khan Tengri FCKhan Tengri FC
16:00
FC SKA-KhabarovskFC SKA-Khabarovsk
16:00
FK Akron TolyattiFK Akron Tolyatti
17:00
PFK Arsenal TulaPFK Arsenal Tula
17:00
Kyzylžar PetropavlovskKyzylžar Petropavlovsk
17:00
FC Baltika KaliningradFC Baltika Kaliningrad
17:00
FK Dinamo MoscowFK Dinamo Moscow
17:00
FK SochiFK Sochi
17:00
FC Fakel VoronezhFC Fakel Voronezh
19:00
Harju JK LaagriHarju JK Laagri
1 : 2
SK Super NovaSK Super Nova
19:00
ASK VoitsbergASK Voitsberg
5 : 1
NK BistricaNK Bistrica
20:00
ASK KoflachASK Koflach
20:00
ATSV WolfsbergATSV Wolfsberg
20:00
Deutschlandsberger SCDeutschlandsberger SC
3 : 3
UFC FehringUFC Fehring
20:00
TWL ElektraTWL Elektra
4 : 4
ESV ParndorfESV Parndorf
20:00
FCM TraiskirchenFCM Traiskirchen
20:00
KottingbrunnKottingbrunn
20:00
Kremser SCKremser SC
2 : 2
Rapid Wien IIRapid Wien II
20:30
Taarnby FFTaarnby FF
20:30
Karlslunde IFKarlslunde IF
21:00
Torns IFTorns IF
1 : 3
Ariana FCAriana FC
21:00
Young Violets WienYoung Violets Wien
21:00
Union GurtenUnion Gurten
İngiltere - Premier Lig
23:00
ChelseaChelsea
23:00
TottenhamTottenham
İspanya - LaLiga
23:00
Real Sociedad San SebastianReal Sociedad San Sebastian
0 : 1
VillarrealVillarreal
Almanya - Bundesliga
22:30
Bayer LeverkusenBayer Leverkusen
2 : 1
Mainz 05Mainz 05
Fransa - Ligue 1
23:00
MetzMetz
1 : 1
Olympique LyonOlympique Lyon
İtalya - Serie A
22:45
Bologna FCBologna FC
1 : 0
Hellas VeronaHellas Verona
Hollanda - Eredivisie
22:00
FC UtrechtFC Utrecht
1 : 0
Heracles AlmeloHeracles Almelo
Belçika - Pro Lig
22:45
Royal CharleroiRoyal Charleroi
0 : 0
KRC GenkKRC Genk
Portekiz - Liga Portugal
23:15
FC AroucaFC Arouca
1 : 1
FC FamalicaoFC Famalicao
Suudi Arabistan - Saudi.Prof. Ligi
17:00
Al-Taawoun FCAl-Taawoun FC
3 : 1
Al-AkhdoodAl-Akhdood
17:00
AL RiyadhAL Riyadh
1 : 1
Al-Raed ClubAl-Raed Club
20:00
Al-Fateh SCAl-Fateh SC
1 : 1
Damac FCDamac FC
Turnuvalar (Kulüpler) - Kupa Libertadores
01:00
Sportivo TrinidenseSportivo Trinidense
1 : 1
CD El NacionalCD El Nacional
03:30
CD Godoy CruzCD Godoy Cruz
0 : 1
Colo ColoColo Colo
Turnuvalar (Ülkeler) - Gold Cup, Women
02:15
Kosta RikaKosta Rika
0 : 1
ParaguayParaguay
05:00
KanadaKanada
6 : 0
El SalvadorEl Salvador
Turnuvalar (Ülkeler) - UEFA Uluslar Ligi, Kadınlar
15:00
Bosna HersekBosna Hersek
0 : 5
İsveçİsveç
16:00
KaradağKaradağ
0 : 2
Kuzey İrlandaKuzey İrlanda
17:00
BulgaristanBulgaristan
0 : 4
UkraynaUkrayna
17:30
LetonyaLetonya
0 : 3
SlovakyaSlovakya
18:00
SırbistanSırbistan
1 : 1
İzlandaİzlanda
19:45
MacaristanMacaristan
1 : 5
BelçikaBelçika
20:00
HırvatístanHırvatístan
0 : 3
NorveçNorveç
23:00
İspanyaİspanya
2 : 0
HollandaHollanda
23:00
FransaFransa
2 : 0
AlmanyaAlmanya
Turnuvalar (Ülkeler) - Uluslararası Hazırlık Maçları,Kadınlar
19:00
PolonyaPolonya
1 : 4
İsviçreİsviçre
20:15
İtalyaİtalya
0 : 0
İrlandaİrlanda
22:45
İngiltereİngiltere
3 : 1
AvusturyaAvusturya
Turnuvalar (Kulüpler) - CAF Şampiyonlar Ligi
19:00
Al Hilal (SDN)Al Hilal (SDN)
0 : 0
Atletico Petroleos de LuandaAtletico Petroleos de Luanda
19:00
Medeama SCMedeama SC
0 : 1
Al Ahly SC (Egy)Al Ahly SC (Egy)
22:00
Asec MimosasAsec Mimosas
22:00
Simba SCSimba SC
Turnuvalar (Kulüpler) - CONCACAF Şampiyonlar Ligi
03:00
Moca FCMoca FC
0 : 3
Nashville SCNashville SC
05:00
Cavaliers FCCavaliers FC
0 : 2
FC CincinnatiFC Cincinnati
Turnuvalar (Kulüpler) - Recopa Sudamericana
03:30
LDU QuitoLDU Quito
1 : 0
Fluminense FC RJFluminense FC RJ
Türkiye (Diğer) - U19 Elit B
14:00
GençlerbirliğiGençlerbirliği
14:00
BandırmasporBandırmaspor
İngiltere - Championship
22:45
Coventry CityCoventry City
0 : 3
Preston North EndPreston North End
23:00
Leeds UnitedLeeds United
0 : 1
Leicester City FCLeicester City FC
İngiltere - Lig 1
22:45
WiganWigan
0 : 1
Cheltenham TownCheltenham Town
İspanya - LaLiga 2
22:30
Real ValladolidReal Valladolid
3 : 0
Real OviedoReal Oviedo
Almanya - 2. Bundesliga
20:30
Holstein KielHolstein Kiel
3 : 4
St PauliSt Pauli
20:30
WehenWehen
1 : 2
PaderbornPaderborn
Almanya - 3. Lig
21:00
SC Preussen 06 MunsterSC Preussen 06 Munster
3 : 1
DuisburgDuisburg
Fransa - Ulusal
21:30
Dijon FCODijon FCO
21:30
NancyNancy
21:30
EpinalEpinal
0 : 3
Chamois NiortChamois Niort
21:30
FC GoalFC Goal
1 : 0
RouenRouen
21:30
Nimes OlympiqueNimes Olympique
1 : 1
FC Villefranche BeaujolaisFC Villefranche Beaujolais
21:30
FC Versailles 78FC Versailles 78
1 : 3
LB ChateaurouxLB Chateauroux
21:30
Red Star FCRed Star FC
4 : 1
Le Mans FCLe Mans FC
21:30
Marignane Gignac FCMarignane Gignac FC
3 : 2
SO CholetSO Cholet
21:30
OrleansOrleans
3 : 1
US AvranchesUS Avranches
21:30
SochauxSochaux
1 : 1
MartiguesMartigues
İtalya - Serie B
22:30
Cosenza CalcioCosenza Calcio
0 : 2
Sampdoria GenoaSampdoria Genoa
İtalya - Serie C, Grup A
22:45
AS Giana ErminioAS Giana Erminio
1 : 1
LumezzaneLumezzane
İtalya - Serie C, Grup B
22:45
SPALSPAL
0 : 0
ArezzoArezzo
22:45
US Citta di PontederaUS Citta di Pontedera
0 : 1
ASD Torres SassariASD Torres Sassari
Hollanda - Eerste Divisie
22:00
ADO Den HaagADO Den Haag
2 : 2
MaastrichtMaastricht
22:00
FC GroningenFC Groningen
0 : 0
Helmond SportHelmond Sport
22:00
De GraafschapDe Graafschap
2 : 0
Den BoschDen Bosch
22:00
VVV VenloVVV Venlo
2 : 2
EVV EindhovenEVV Eindhoven
22:00
Willem II TilburgWillem II Tilburg
2 : 3
Roda JC KerkradeRoda JC Kerkrade
22:00
FC EmmenFC Emmen
2 : 0
SC CambuurSC Cambuur
Belçika - Challenger Pro Lig
22:00
Patro Eisden MaasmechelenPatro Eisden Maasmechelen
3 : 0
Lierse KempenzonenLierse Kempenzonen
22:00
SK BeverenSK Beveren
2 : 2
KMSK DeinzeKMSK Deinze
Belçika - U21 Pro Ligi
21:30
KMSK DeinzeKMSK Deinze
21:30
RFC LiegeRFC Liege
21:30
Jeugd Lommel SKJeugd Lommel SK
21:30
Jeugd Royal Francs BorainsJeugd Royal Francs Borains
22:00
RWD Molenbeek YouthRWD Molenbeek Youth
22:00
Jeugd Patro Eisden MaasmechelenJeugd Patro Eisden Maasmechelen
22:00
FCV Dender EH U21FCV Dender EH U21
22:00
Jeugd KVC WesterloJeugd KVC Westerlo
22:30
Jeugd KV KortrijkJeugd KV Kortrijk
22:30
Jeugd KV OostendeJeugd KV Oostende
Portekiz - Campeonato de Portugal
22:30
Clube Uniao 1919Clube Uniao 1919
22:30
CD GouveiaCD Gouveia
Portekiz - U19 Şampiyonası
14:00
SC BragaSC Braga
14:00
SL BenficaSL Benfica
İskoçya - Şampiyona
22:45
Partick Thistle FCPartick Thistle FC
1 : 1
Dunfermline Athletic FCDunfermline Athletic FC
Almanya - Bayernliga Kuzey
21:00
TSV KornburgTSV Kornburg
21:00
Wurzburger FVWurzburger FV
21:00
ATSV ErlangenATSV Erlangen
21:00
DJK GebenbachDJK Gebenbach
Almanya - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
21:00
Hertha BSC IIHertha BSC II
2 : 3
EilenburgEilenburg
21:00
Lokomotiv LeipzigLokomotiv Leipzig
1 : 0
Babelsberg 03Babelsberg 03
21:00
DynamoDynamo
0 : 0
Greifswalder FCGreifswalder FC
Almanya - Bölgesel Ligi, Kuzey
20:30
Kilia KielKilia Kiel
2 : 3
FC St. Pauli IIFC St. Pauli II
Almanya - Bremen-Liga
21:00
Werder Bremen (A)Werder Bremen (A)
21:00
FC Union 60 BremenFC Union 60 Bremen
21:30
OberneulandOberneuland
21:30
TS WoltmershausenTS Woltmershausen
Almanya - Oberliga Hamburg
21:30
FC Suderelbe 1949FC Suderelbe 1949
21:30
Wandsbeker TSV Concordia 1881Wandsbeker TSV Concordia 1881
21:30
SC Victoria Hamburg 1895SC Victoria Hamburg 1895
21:30
FC AlsterbruderFC Alsterbruder
Almanya - Oberliga NOFV Kuzey
21:00
SG Dynamo SchwerinSG Dynamo Schwerin
4 : 2
FC Anker Wismar 1997FC Anker Wismar 1997
Almanya - Oberliga Westfalen
21:45
FC Brunninghausen 1927FC Brunninghausen 1927
21:45
TUS Bovinghausen 04TUS Bovinghausen 04
Almanya - Regionalliga Batı
21:30
VelbertVelbert
3 : 2
Rot Weiss AhlenRot Weiss Ahlen
21:30
SC Paderborn 07 IISC Paderborn 07 II
2 : 0
1. FC Duren1. FC Duren
Angola - Girabola
19:00
Kabuscorp SCPKabuscorp SCP
4 : 0
Recreativo Do LiboloRecreativo Do Libolo
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
01:00
CA Tigre ReserveCA Tigre Reserve
0 : 0
Boca JuniorsBoca Juniors
03:00
CA River Plate (Arg)CA River Plate (Arg)
2 : 1
Velez Sarsfield ReserveVelez Sarsfield Reserve
Arjantin - Primera C
23:00
CSDC EspanolCSDC Espanol
23:00
CA LuganoCA Lugano
Avustralya - A-Ligi
11:45
Brisbane Roar FCBrisbane Roar FC
2 : 2
Western United FCWestern United FC
Avustralya - Kuzey NSW NPL
12:00
Broadmeadow Magic FCBroadmeadow Magic FC
12:00
Adamstown Rosebud FCAdamstown Rosebud FC
Avustralya - NPL, Güney Avustralya
12:00
Modbury Jets SCModbury Jets SC
2 : 3
Para Hills Knights SCPara Hills Knights SC
Avustralya - NPL, Victoria
12:30
Werribee City FCWerribee City FC
:
Melbourne CityMelbourne City
12:30
Northcote CityNorthcote City
12:30
Kingston City FCKingston City FC
12:30
Preston Lions FCPreston Lions FC
12:30
Western United FC YouthWestern United FC Youth
Avustralya - NPL,Victoria
11:30
Melbourne KnightsMelbourne Knights
3 : 3
Avondale FCAvondale FC
12:00
Green Gully SCGreen Gully SC
4 : 1
Manningham United BluesManningham United Blues
Avustralya - NSW NPL 1
11:30
Sydney FC YouthSydney FC Youth
2 : 0
Manly United FCManly United FC
Avustralya - Queensland NPL
12:30
Gold Coast Knights SCGold Coast Knights SC
:
Wynnum Wolves FCWynnum Wolves FC
Avusturya - 2. Liga
20:10
Team für WienTeam für Wien
0 : 0
KSV 1919KSV 1919
20:10
FC LieferingFC Liefering
2 : 1
SV HornSV Horn
20:10
DSV LeobenDSV Leoben
4 : 0
SV Stripfing/WeidenSV Stripfing/Weiden
22:30
SV LafnitzSV Lafnitz
0 : 1
St. PöltenSt. Pölten
Azerbaycan - Premier Lig
15:30
Karabağ FKKarabağ FK
15:30
Sumgayit FKSumgayit FK
16:00
FK KAPAZFK KAPAZ
2 : 1
Gabala FKGabala FK
BAE - Division 1
16:25
AL TaawounAL Taawoun
16:25
Dibba Al FujairahDibba Al Fujairah
16:25
Al Urooba UAEAl Urooba UAE
16:25
Al-RamsAl-Rams
16:25
Gulf FCGulf FC
16:25
Masfoot Sports ClubMasfoot Sports Club
16:30
UnitedUnited
16:30
Al-DhaidAl-Dhaid
16:35
Al Dhafra SCCAl Dhafra SCC
1 : 2
MasafiMasafi
Bangladeş - Premier Lig
12:00
Sheikh Jamal DCSheikh Jamal DC
2 : 1
Rahmatgonj MFSRahmatgonj MFS
12:00
Mohammedan SC DhakaMohammedan SC Dhaka
2 : 2
Abahani Limited DhakaAbahani Limited Dhaka
14:15
Bashundhara KingsBashundhara Kings
14:15
Sheikh Russel KCSheikh Russel KC
Bolivya - Profesyonel Lig
03:00
BloomingBlooming
03:00
Club AuroraClub Aurora
22:00
Independiente PetroleroIndependiente Petrolero
22:00
Always ReadyAlways Ready
Bosna Hersek - Premier Lig
20:00
NK Gosk GabelaNK Gosk Gabela
2 : 4
FK Sloga DobojFK Sloga Doboj
Brezilya - Amapaense
02:00
Santos FC APSantos FC AP
02:00
Macapa EC APMacapa EC AP
Brezilya - Baiano, 1 Divisao
01:15
Jequie BAJequie BA
2 : 1
Itabuna EC BAItabuna EC BA
Brezilya - Copa do Brasil
02:00
Aguia De Maraba PAAguia De Maraba PA
3 : 2
Coritiba FC PRCoritiba FC PR
02:00
Cianorte FC PRCianorte FC PR
0 : 3
SC Corinthians SPSC Corinthians SP
Brezilya - Copa do Nordeste
01:00
Botafogo FC PBBotafogo FC PB
1 : 2
AA Altos PIAA Altos PI
Brezilya - Copa Verde
02:00
SC Humaita ACSC Humaita AC
1 : 1
Trem APTrem AP
Brezilya - Maranhense
02:15
Sampaio Correa FC MASampaio Correa FC MA
2 : 2
Pinheiro AC MAPinheiro AC MA
Brezilya - Sergipano
02:00
AD Confianca SEAD Confianca SE
4 : 0
AD Atletico Gloriense SEAD Atletico Gloriense SE
Bulgaristan - B PFG
15:00
FK BDIN VIDINFK BDIN VIDIN
15:00
FK Spartak 1918 VarnaFK Spartak 1918 Varna
Bulgaristan - Parva Liga
16:00
POFC Botev VratsaPOFC Botev Vratsa
1 : 2
PFC Pirin BlagoevgradPFC Pirin Blagoevgrad
18:30
Botev PlovdivBotev Plovdiv
2 : 0
SFC Etar Veliko TarnovoSFC Etar Veliko Tarnovo
Cebelitarık - Ulusal Lig
23:00
Lincoln Red ImpsLincoln Red Imps
23:00
Mons Calpe SCMons Calpe SC
Cezayir - Cezayir Kupası
16:30
NA Hussein DeyNA Hussein Dey
16:30
MO ConstantineMO Constantine
17:00
ASO ChlefASO Chlef
17:00
Us BiskraUs Biskra
17:00
USM KhenchelaUSM Khenchela
17:00
GC MascaraGC Mascara
17:00
CA BatnaCA Batna
17:00
USM AnnabaUSM Annaba
17:00
Cr ZaouiaCr Zaouia
17:00
MC AlgerMC Alger
18:45
ES SetifES Setif
18:45
CS ConstantineCS Constantine
Cezayir - Lig 1
18:00
Ben AknounBen Aknoun
18:00
MC AlgerMC Alger
18:00
Us BiskraUs Biskra
0 : 1
MC MagraMC Magra
18:00
Ben AknounBen Aknoun
2 : 0
JS SaouraJS Saoura
Cezayir - Ligue 2
17:00
ASM OranASM Oran
17:00
SC MecheriaSC Mecheria
Danimarka - 1.Lig
21:00
AC HorsensAC Horsens
1 : 2
Kolding IFKolding IF
21:00
FC HelsingoerFC Helsingoer
0 : 1
HB KoegeHB Koege
21:00
Vendsyssel FFVendsyssel FF
4 : 4
Hilleroed FodboldHilleroed Fodbold
Danimarka - Süperlig
21:00
Randers FCRanders FC
1 : 0
Lyngby BKLyngby BK
Endonezya - Liga 1
11:00
Persita TangerangPersita Tangerang
1 : 1
Persebaya SurabayaPersebaya Surabaya
11:00
Psis SemarangPsis Semarang
1 : 1
Dewa UnitedDewa United
15:00
Barito PuteraBarito Putera
1 : 1
Persib BandungPersib Bandung
Ermenistan - Premier Lig
14:00
FC Alashkert YerevanFC Alashkert Yerevan
14:00
FC Van CharentsavanFC Van Charentsavan
17:00
FC Ararat-ArmeniaFC Ararat-Armenia
17:00
FC Pyunik YerevanFC Pyunik Yerevan
Finlandiya - Lig Kupası
14:30
FC LahtiFC Lahti
1 : 1
IFK MariehamnIFK Mariehamn
Galler - Cymru Premier
22:45
Caernarfon Town FCCaernarfon Town FC
1 : 5
The New SaintsThe New Saints
22:45
Barry Town United FCBarry Town United FC
0 : 0
HaverfordwestHaverfordwest
22:45
Pen-y-Bont FCPen-y-Bont FC
0 : 0
Aberystwyth Town FCAberystwyth Town FC
Galler - Cymru Şampiyonası Güney
22:30
Abergavenny TownAbergavenny Town
22:30
Cambrian & Clydach ValeCambrian & Clydach Vale
22:30
Afan LidoAfan Lido
22:30
Goytre Utd.Goytre Utd.
22:30
Caerau Ely FCCaerau Ely FC
22:30
Pontardawe Town FCPontardawe Town FC
22:30
Llanelli TownLlanelli Town
22:30
Cwmbran CelticCwmbran Celtic
22:30
Taffs WellTaffs Well
22:30
Llantwit MajorLlantwit Major
Galler - Cymru Şampiyonası, Kuzey
22:30
Llandudno FCLlandudno FC
22:30
Buckley TownBuckley Town
22:45
Prestatyn TownPrestatyn Town
22:45
Chirk AAAChirk AAA
22:45
Ruthin TownRuthin Town
22:45
Holywell TownHolywell Town
Güney Afrika - Federasyon Kupası
20:00
L. Golden ArrowsL. Golden Arrows
20:00
TS Galaxy FCTS Galaxy FC
20:00
Stellenbosch FCStellenbosch FC
20:00
Pretoria CalliesPretoria Callies
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
17:00
Chennaiyin FCChennaiyin FC
0 : 2
Mumbai City FCMumbai City FC
Hindistan - I-Ligi
11:30
North Eastern re Organising Cultural Association FCNorth Eastern re Organising Cultural Association FC
1 : 2
Delhi FCDelhi FC
16:30
Aizawl FCAizawl FC
0 : 0
Rajasthan UnitedRajasthan United
Hırvatístan - Druga NL
17:00
Hrvatski DragovoljacHrvatski Dragovoljac
17:00
Jadran PorecJadran Porec
17:00
NK OpatijaNK Opatija
17:00
BelisceBelisce
Hırvatístan - HNL
19:00
NK Lokomotiva ZagrebNK Lokomotiva Zagreb
1 : 1
NK OsijekNK Osijek
Hırvatístan - Prva NL
16:50
NK SesveteNK Sesvete
16:50
Zrinski JurjevacZrinski Jurjevac
17:00
NK Jarun ZagrebNK Jarun Zagreb
17:00
NK BSK Bijelo BrdoNK BSK Bijelo Brdo
İngiltere - Premier Lig 2
16:00
Middlesbrough FCMiddlesbrough FC
1 : 3
Chelsea FCChelsea FC
22:00
Aston Villa FCAston Villa FC
22:00
Stoke CityStoke City
İngiltere - Premier Lig Kupası
22:00
Nottingham Forest FCNottingham Forest FC
22:00
SunderlandSunderland
İngiltere - Professional Development Ligi
17:00
Sheffield Wednesday YedeklerSheffield Wednesday Yedekler
17:00
Coventry CityCoventry City
İrlanda - Birinci Lig
22:45
Cobh RamblersCobh Ramblers
1 : 2
Athlone TownAthlone Town
22:45
Finn HarpsFinn Harps
1 : 0
Cork City FCCork City FC
22:45
Kerry FCKerry FC
0 : 0
Bray WanderersBray Wanderers
22:45
University College DublinUniversity College Dublin
0 : 0
Treaty UnitedTreaty United
22:45
Wexford FCWexford FC
22:45
Longford TownLongford Town
İrlanda - Premier Lig
22:45
Drogheda UnitedDrogheda United
1 : 2
Waterford FCWaterford FC
22:45
DundalkDundalk
0 : 2
Galway United FCGalway United FC
22:45
Shelbourne FCShelbourne FC
2 : 0
Shamrock RoversShamrock Rovers
22:45
St. Patrick´s AthleticSt. Patrick´s Athletic
0 : 0
Bohemians DublinBohemians Dublin
İspanya - Tercera Federacion, Grup 12
23:30
UD TerorUD Teror
23:30
Arucas CFArucas CF
İsrail - Alef Ligi
13:35
FC Tzeirei Kfar KannaFC Tzeirei Kfar Kanna
13:35
Hapoel Kafr KannaHapoel Kafr Kanna
13:40
Hapoel Herzelia FCHapoel Herzelia FC
13:40
Ironi ModiinIroni Modiin
13:45
Dimona Sport ClubDimona Sport Club
13:45
Hapoel Kfar Shalem FCHapoel Kfar Shalem FC
14:00
Agudat Sport Ashdod FCAgudat Sport Ashdod FC
0 : 0
AS Nordia JerusalemAS Nordia Jerusalem
14:30
Maccabi Ironi AcreMaccabi Ironi Acre
14:30
Maccabi Nujeidat AhmadMaccabi Nujeidat Ahmad
14:30
Hapoel BueineHapoel Bueine
14:30
Maccabi Kiryat Ata-BialikMaccabi Kiryat Ata-Bialik
14:30
Maccabi Ironi Kiryat MalakhiMaccabi Ironi Kiryat Malakhi
14:30
Maccabi ShaaraimMaccabi Shaaraim
14:40
SC Tzeirey TaibeSC Tzeirey Taibe
14:40
Hapoel Bnei ZalafaHapoel Bnei Zalafa
14:45
Hapoel KaukabHapoel Kaukab
14:45
Ironi NesherIroni Nesher
15:00
Baqa Al-GharbiyyeBaqa Al-Gharbiyye
15:00
Maccabi Achi Nazareth FCMaccabi Achi Nazareth FC
İsrail - Ulusal Lig
16:00
Hapoel Acre FCHapoel Acre FC
2 : 1
Bnei Yehuda Tel Aviv FCBnei Yehuda Tel Aviv FC
16:00
Sektzia Ness Ziona FCSektzia Ness Ziona FC
16:00
Hapoel Rishon Lezion FCHapoel Rishon Lezion FC
16:00
Maccabi HerzeliaMaccabi Herzelia
16:00
Hapoel Afula FCHapoel Afula FC
16:00
Hapoel Umm AL FahmHapoel Umm AL Fahm
2 : 1
Hapoel Nof Hagalil FCHapoel Nof Hagalil FC
16:00
Ironi TiberiasIroni Tiberias
0 : 1
Maccabi Kabilio JaffaMaccabi Kabilio Jaffa
İsviçre - Challange Ligi
21:30
FC SchaffhausenFC Schaffhausen
0 : 4
FC SionFC Sion
21:30
Neuchatel XamaxNeuchatel Xamax
4 : 0
FC ThunFC Thun
22:15
FC Wil 1900FC Wil 1900
0 : 1
FC AarauFC Aarau
İzlanda - League Cup A, Kadınlar
22:00
Umf SelfossUmf Selfoss
22:00
Breidablik KopavogurBreidablik Kopavogur
İzlanda - Lig Kupası A
21:30
AftureldingAfturelding
21:30
Leiknir ReykjavikLeiknir Reykjavik
22:00
GrottaGrotta
22:00
Breidablik KopavogurBreidablik Kopavogur
Japonya - J.Ligi
08:00
Sanfrecce HiroshimaSanfrecce Hiroshima
2 : 0
Urawa Red DiamondsUrawa Red Diamonds
12:00
Nagoya Grampus EightNagoya Grampus Eight
0 : 3
Kashima AntlersKashima Antlers
Kamerun - Elite One
17:30
Fauve Azur de YaoundeFauve Azur de Yaounde
17:30
Yong Sports AcademyYong Sports Academy
Kıbrıs Rum Kesimi - 2.Lig
20:00
Olympiakos NicosiaOlympiakos Nicosia
20:00
Ypsonas FCYpsonas FC
20:00
Enosis Neon Paralimni FCEnosis Neon Paralimni FC
0 : 0
FC Peyia 2014FC Peyia 2014
Kolombiya - Primera A, Apertura
00:00
CD TolimaCD Tolima
0 : 0
CA BucaramangaCA Bucaramanga
02:10
America de CaliAmerica de Cali
0 : 1
CD La EquidadCD La Equidad
04:20
CD Once CaldasCD Once Caldas
1 : 2
CS Deportes PereiraCS Deportes Pereira
04:20
Atletico Nacional MedellinAtletico Nacional Medellin
04:20
Jaguares de CordobaJaguares de Cordoba
Kolombiya - Primera B
02:00
Deportes QuindioDeportes Quindio
4 : 0
CD Real San AndresCD Real San Andres
23:30
Real Cartagena FCReal Cartagena FC
0 : 0
Bogota FCBogota FC
23:30
Atletico FCAtletico FC
0 : 0
Llaneros FCLlaneros FC
Kosova - Birinci Lig
15:00
KF FerizajKF Ferizaj
2 : 3
KF UlpianaKF Ulpiana
Kosta Rika - Liga de Ascenso, Clausura
00:00
Guadalupe FCGuadalupe FC
7 : 0
AD Municipal Turrialba FCAD Municipal Turrialba FC
Kuzey İrlanda - Premier Lig
22:45
Larne FCLarne FC
22:45
Glentoran FCGlentoran FC
Kuzey İrlanda - Şampiyonası
22:45
BangorBangor
22:45
Ballyclare ComradesBallyclare Comrades
23:00
Annagh United FCAnnagh United FC
23:00
Dundela FCDundela FC
Lübnan - Premiyer Lig
17:00
Nejmeh SCNejmeh SC
17:00
Racing BeirutRacing Beirut
Macaristan - NB I
22:00
MTK BudapestMTK Budapest
3 : 1
Mezokovesd Zsory SEMezokovesd Zsory SE
Mali - Ligue 1
19:30
AS Real BamakoAS Real Bamako
19:30
AS BakaridjanAS Bakaridjan
19:30
Usfas BamakoUsfas Bamako
19:30
Onze CreateursOnze Createurs
19:30
AS PoliceAS Police
19:30
AS KorofinaAS Korofina
Meksika - Liga de Expansion MX, Kapanış
04:05
Leones Negros UDEGLeones Negros UDEG
1 : 0
CD TapatioCD Tapatio
06:05
Club Atletico La PazClub Atletico La Paz
1 : 0
CSD Dorados SinaloaCSD Dorados Sinaloa
Meksika - Liga Premier Serie A
19:00
CF Correcaminos Uat IICF Correcaminos Uat II
3 : 0
Leones Negros Udg IILeones Negros Udg II
19:00
Tecos FCTecos FC
19:00
Tritones Vallarta MFCTritones Vallarta MFC
Meksika - U23 Liga MX
18:00
Puebla FC U23Puebla FC U23
18:00
Gallos Blancos Queretaro U23Gallos Blancos Queretaro U23
18:00
Necaxa U23Necaxa U23
18:00
CF Pachuca U23CF Pachuca U23
20:00
FC Juarez U23FC Juarez U23
20:00
Rayados de Monterrey U23Rayados de Monterrey U23
Mısır - Premier Lig
20:00
Baladiyyat Al MehallaBaladiyyat Al Mehalla
3 : 5
Ceramica CleopatraCeramica Cleopatra
Oman Sultanlığı - Omani Ligi
16:30
Al-NahdaAl-Nahda
0 : 0
Al-Shabab OmanAl-Shabab Oman
16:40
Al-RustaqAl-Rustaq
2 : 1
Sur SCSur SC
18:45
Oman ClubOman Club
18:45
SoharSohar
Peru - Premier Lig
23:00
Sport HuancayoSport Huancayo
3 : 0
Alianza AtleticoAlianza Atletico
Polonya - Ekstraklasa
20:00
GKS Piast GliwiceGKS Piast Gliwice
0 : 0
MKS Cracovia KrakowMKS Cracovia Krakow
22:30
MKS Pogon SzczecinMKS Pogon Szczecin
2 : 1
LKS LodzLKS Lodz
Polonya - I Liga
19:00
S. Stalowa WolaS. Stalowa Wola
19:00
LKS Lodz IILKS Lodz II
20:30
Polonia BytomPolonia Bytom
20:30
Radunia StęzycaRadunia Stęzyca
Polonya - I Ligi
20:00
Miedz LegnicaMiedz Legnica
2 : 1
Polonia VarşovaPolonia Varşova
22:30
Wisla KrakowWisla Krakow
0 : 1
GKS TychyGKS Tychy
Romanya - Liga 1
18:00
AFC HermannstadtAFC Hermannstadt
1 : 0
Fc U Craiova 1948Fc U Craiova 1948
21:00
FC CFR 1907 ClujFC CFR 1907 Cluj
4 : 0
FC Dinamo Bucuresti 1948FC Dinamo Bucuresti 1948
Ruanda - Rwanda Premier Ligi
19:00
Rayon Sports FCRayon Sports FC
19:00
MusanzeMusanze
Sırbistan - Superliga
19:00
FK IMT Novi BelgradeFK IMT Novi Belgrade
0 : 3
Radnicki NisRadnicki Nis
Slovakya - Superliga
19:30
FK KosiceFK Kosice
2 : 1
MFK SkalicaMFK Skalica
Suriye - Premier Lig
15:00
Taliya SCTaliya SC
0 : 1
Jableh SCJableh SC
15:00
Hutteen SCHutteen SC
1 : 0
Al-Karamah SCAl-Karamah SC
15:00
Al-FotuwaAl-Fotuwa
1 : 0
Al-Sahel SC (Syr)Al-Sahel SC (Syr)
Tanzanya - Premiyer Lig
14:00
Mtibwa Sugar FCMtibwa Sugar FC
14:00
Dodoma FCDodoma FC
16:00
Tanzania PrisonsTanzania Prisons
16:00
Kitayosce FCKitayosce FC
16:00
Mashujaa FCMashujaa FC
16:00
Namungo FCNamungo FC
18:00
Kagera SugarKagera Sugar
18:00
Jkt TanzaniaJkt Tanzania
19:00
Singida BS FCSingida BS FC
19:00
Azam FCAzam FC
21:00
Azam FCAzam FC
21:00
Dodoma FCDodoma FC
Tayland - Thai League 1
15:00
Nakhon Pathom United FCNakhon Pathom United FC
2 : 2
Muan Thong UnitedMuan Thong United
Tayland - Thai Lig 2
15:00
ChanthaburiChanthaburi
1 : 0
Chainat Hornbill FCChainat Hornbill FC
Uganda - Premier Lig
16:00
Maroons FCMaroons FC
0 : 0
Bul FCBul FC
19:00
Kampala Capital City Authority FCKampala Capital City Authority FC
0 : 1
Kitara FCKitara FC
Ukrayna - Premier Lig
16:30
LNZ CherkasyLNZ Cherkasy
0 : 3
FC Kryvbas Kriviy RihFC Kryvbas Kriviy Rih
Ukrayna - U19
13:00
NK Veres RivneNK Veres Rivne
13:00
Kolos KovalivkaKolos Kovalivka
13:00
FC Rukh LVIVFC Rukh LVIV
13:00
Polissya ZhytomyrPolissya Zhytomyr
14:00
SC Dnipro-1SC Dnipro-1
14:00
FC MinajFC Minaj
Uluslararası Gençlik Ligi - U17 Bayanlar Avrupa Şampiyonası Elemeler
13:30
İrlandaİrlanda
13:30
İsrailİsrail
Uluslararası Gençlik Ligi - U21 Premier League International Cup
22:00
West Ham United FCWest Ham United FC
22:00
Brighton and Hove AlbionBrighton and Hove Albion
Uruguay - Premier Lig
23:00
CA River Plate (Uru)CA River Plate (Uru)
1 : 0
Deportivo MaldonadoDeportivo Maldonado
Venezuela - Premier Lig
23:00
Portuguesa FCPortuguesa FC
23:00
Deportivo TachiraDeportivo Tachira
Vietnam - V-Ligi
13:00
Hoang Anh Gia LaiHoang Anh Gia Lai
0 : 0
Quang Nam FCQuang Nam FC
13:00
Hong Linh Ha Tinh FCHong Linh Ha Tinh FC
1 : 0
Sanna Khanh Hoa BvnSanna Khanh Hoa Bvn
14:00
Song Lam Nghe AnSong Lam Nghe An
0 : 1
Cong An Nhan DanCong An Nhan Dan
14:00
Clb Bd Dong A Thanh HoaClb Bd Dong A Thanh Hoa
3 : 3
Hai Phong FCHai Phong FC
15:15
Viettel FcViettel Fc
0 : 1
Becamex Binh DuongBecamex Binh Duong
Yunanistan - U19 Süper Ligi
18:30
Olympiacos FCOlympiacos FC
18:30
Asteras TripolisAsteras Tripolis