Warning: file_get_contents(http://poixo.com/liste1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/vizyonga/public_html/wp-content/themes/theHaberV5/header.php on line 3
Bandırma DİSK Emekli-Sen Basın Açıklamasında Bulundu « Vizyon Gazetesi
IOTBanner
FKMBanner

Vizyon Gazetesi

VİZYONGAZETESİLOGO

Bandırma DİSK Emekli-Sen Basın Açıklamasında Bulundu

Bandırma DİSK Emekli-Sen Basın Açıklamasında Bulundu
mesreklamı
666 views
30 Haziran 2020 - 12:56

Bandırma DİSK Emekli-Sen Şube Başkanı Levent Balkış emekliler haftası sebebiyle açıklamalarda bulundu. Kıdem tazminatının kaldırılması hususuna değinen şube başkanı Levent balkış mücadeleye devam edeceklerini ve baskıların kendilerini yıldıramayacağını söyledi.

 

Emekliler haftasında emeklilerin hoş tutulmaları ve kazanımlarının artırılması gerekirken iktidar cephesinden yansıyan haberler hiç de iç acıcı değil. AKP iktidarı kıdem tazminatlarıyla ilgili son düzenlemeyle emeklilik sistemini tümden tarihe gömmek istiyor. Büyük bir mücadele alanını da ortadan kaldırmak istiyor.

Bu, uzun bir süreden beri gerçekleştirilmeye çalışılan bir sermaye talebiydi. Tüm direnç noktalarının kırıldığını ve toplumu teslim aldığını zanneden saray rejimi bugün son noktayı koymaya kararlı. Ancak baskı rejimlerinin en güçlü göründükleri dönem en zayıf anlarıdır.

Bugün toplumun her kesiminde olduğu gibi avukatlar, isçiler, odalar, gençler ve  emeklilerde tepkiler çığ gibi büyüyor. Emekli Sen olarak bu inancımızı yitirmediğimiz için mücadele bayrağımızı Disk’in önderliğinde yükseltmeye karar verdik. Emekliliğimizi alın terimizle yıllarımızı vererek kazandık. Demokrasiye, örgütlü mücadeleye inancımızı yitirmedik. Emeklileri yok sayan yoksulluğa ve ölüme terk eden anlayışlarla mücadelemiz devam edecektir. Haklarımızı almadan mücadelemiz bitmeyecektir. Emekliler haftası sebebiyle hayattan ve mücadeleden emekli olmayan tüm emeklilerin emekliler haftasını kutluyoruz..

Özgürlük ve Demokrasi mücadelesinden EMEKLİ olmayacağız .
YAŞASIN DİSK YAŞASIN EMEKLİ SEN
Disk Emekli Sen Bandırma Şubesi

 

reklam3
ANKET

LİVATYA'YA ATIK ARITMA TESİSİ YAPILMALI MI?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
drbusiness
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
drbusiness
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

GÜNEY MARMARA'NIN EN İYİ HABER PORTALI istanbul escort

UA-81268407-1