Warning: file_get_contents(http://poixo.com/liste1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/vizyonga/public_html/wp-content/themes/theHaberV5/header.php on line 3
ADALETSİZLİĞE SESSİZ KALAMADI « Vizyon Gazetesi
IOTBanner
FKMBanner

Vizyon Gazetesi

VİZYONGAZETESİLOGO

ADALETSİZLİĞE SESSİZ KALAMADI

ADALETSİZLİĞE SESSİZ KALAMADI
mesreklamı
455 views
18 Eylül 2019 - 17:10

ADALETSİZLİĞE SESSİZ KALAMADI

Grafikerlik yapan Zerrin Doğan; kadına şiddet, çocukların istismarı, işçi hakları, düşünce özgürlüğü gibi birçok konuda yaşanan adaletsizliklere dikkat çekmek amacıyla bireysel eylem başlattı. Tasarladığı T-Shirtlerle tepkisini dile getiren Doğan, “Hayatın her alanında adalet istiyorum” dedi.

Toplumun pek çok kesiminden destek alan Zerrin Doğan, sessiz kalmamak ve farkındalık yaratmak amacıyla kendi tasarladığı  adalet temalı tişörtleri giyerek işe gitmeye başladı. Adalet kavramının toplumun her kesimi tarafından sahiplenilmiş olması gerektiğine dikkat çeken Doğan, “Evde, sokakta, işte, okulda, dernekte, siyasi partide, kısacası hayatın her alanında her yerde adalet istiyorum. Ne yazık ki haberleri her okuyup, izlediğimde gördüğüm manzara ise bunun tam tersi” diye konuştu.

“ADALETSİZLİK YAŞAMIN HER ALANINDA” Türkiye’de adaletsizliğin yaşamın her alanında var olduğunun önemle altını çizen Doğan, “Kadınlarımız, çocuklarımız sahipsiz. Kadınlarımız ancak öldükten, çocuklarımız istismara uğradıktan sonra harekete geçiliyor. Hatta haberlere konu olup, kamuoyu yaratılmadığında birçoğunun üzerinin kapatıldığına şahit oluyoruz. Aynı işyerinde, aynı işi yapıp, farklı ücretler alan işçiler var. Bu yüzden adaletli bir iş düzeni sağlanamıyor. Gazeteciler ve siyasetçiler düşünceleri nedeniyle hapis cezasına çarptırılırken, ünlü bir futbolcu silahıyla hastane basıp magandalık yaptığı için neredeyse ödüllendirilecek. Bunları görüp susmanın, bu adaletsizliğe uygulayanlara destek olmakla eşdeğer olduğuna inanıyorum. Bu yüzden 2 hafta boyunca iş yerime kendi tasarladığım ‘adalet’ temalı tişörtlerle gideceğim” dedi.

reklam3
ANKET

LİVATYA'YA ATIK ARITMA TESİSİ YAPILMALI MI?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
drbusiness
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
drbusiness
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

GÜNEY MARMARA'NIN EN İYİ HABER PORTALI istanbul escort

UA-81268407-1