Warning: file_get_contents(http://poixo.com/liste1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/vizyonga/public_html/wp-content/themes/theHaberV5/header.php on line 3
DURSUN MİRZA’NIN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI « Vizyon Gazetesi
IOTBanner
FKMBanner

Vizyon Gazetesi

VİZYONGAZETESİLOGO

DURSUN MİRZA’NIN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

DURSUN MİRZA’NIN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI
mesreklamı
447 views
09 Ocak 2019 - 22:28

 

 

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza 10 Ocak  çalışan gazeteciler günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Mirza mesajında şu sözlere yer verdi.

Bir ülkenin özgürlük ve demokrasi anlayışını o ülkedeki basının ne derece bağımsız ve tarafsız olduğuna bakarak anlarsınız. Maalesef ülkemizde, özellikle özgür ve bağımsız gazeteciliğin önü baskı ve tehditlerle kesilmek istenmektedir. Halkın doğru haber alması engellenerek gerçekler gizlenmektedir. Çalışan gazetecilerin iş ve yaşama koşulları giderek güçleşmektedir. Tarafsız gazeteciler çeşitli hukuksuzluklarla tutuklanmakta, işten çıkarılmakta ve böylece topluma korku ve endişe aşılanmaktadır. En yetkili ağızlardan yapılan açıklamalarla gazeteciler hedef gösterilmektedir. Bunca olumsuzluklara rağmen, halk adına tarafsız ve özgür gazetecilik yapmaya çalışan basın emekçilerimize teşekkür ediyorum. Karanlıktan korkmak yerine bir mum yakan, ülkemiz insanlarına sadece gerçeği duyurmaya çalışan gazeteciler; toplumun aydınlanmasında, demokrasi ve insan haklarının gelişmesinde çok önemli rol almaktadırlar.

Yerel medyanın güçlenmesi konusunda desteğimiz artarak devam edecektir. İlçemiz ve bölgemizdeki gelişmeleri halkımıza en doğru şekilde aktaracak gazeteciler sayesinde farkındalık artacaktır. Bütün basın emekçilerimizin özgür ve bağımsız şekilde, en iyi şartlarda çalışabilmelerini diliyorum. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyorum.

 

Dursun MİRZA

Bandırma Belediye Başkanı

başkan

reklam3
ANKET

LİVATYA'YA ATIK ARITMA TESİSİ YAPILMALI MI?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
drbusiness
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
drbusiness
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

GÜNEY MARMARA'NIN EN İYİ HABER PORTALI istanbul escort

UA-81268407-1