Warning: file_get_contents(http://poixo.com/liste1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/vizyonga/public_html/wp-content/themes/theHaberV5/header.php on line 3
Bandırma 17 Eylül Üniversitesinde  “Web of Science Keşif Aracı Eğitimi” Düzenlendi « Vizyon Gazetesi
IOTBanner
FKMBanner

Vizyon Gazetesi

VİZYONGAZETESİLOGO

Bandırma 17 Eylül Üniversitesinde  “Web of Science Keşif Aracı Eğitimi” Düzenlendi

Bandırma 17 Eylül Üniversitesinde  “Web of Science Keşif Aracı Eğitimi” Düzenlendi
mesreklamı
513 views
12 Mart 2019 - 10:14

Bandırma 17 Eylül Üniversitesinde  “Web of Science Keşif Aracı Eğitimi” Düzenlendi

Bandırma 17 Eylül Üniversitesi ve Clarivate Analytics iş birliğiyle “Web of Science Keşif Aracı Eğitimi” düzenlendi. Düzenlenen eğitime, Erdek Meslek Yükseokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ali Mazak, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. İbrahim Tümen ile Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Barış Yıldırım’ın yanı sıra, Üniversite akademisyenleri, yüksek lisans ve doktora öğrencileri ile son sınıf lisans öğrencileri katılım sağladı.

Rektörlük Konferans Salonumuzda düzenlenen eğitimin konuşmacısı, Clarivate Analytics Firması’nın Türkiye Sorumlusu Derya Soğuksu oldu.

Soğuksu, Web of Science sisteminin kullanımı, makale ve dergi aramalarının nasıl yapılacağı, araştırmacıların konularıyla ilgili yüksek kaliteli araştırmalara nasıl ulaşabileceği konularında bilgi verdi. Akademisyenlerin araştırma yaparken yararlanabilecekleri araştırmacılar ve kurumlarla ilgili detayları da aktaran Soğuksu, atıfların nasıl görüleceği ve en çok atıf alan makalelere nasıl ulaşılacağı konusunda da bilgi vererek atıf analizinin nasıl yapıldığını anlattı.

Düzenlenen eğitim, gerçekleştirilen soru-cevap bölümünün ardından, Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanımız Barış Yıldırım’ın Clarivate Analytics Firması’nın Türkiye Sorumlusu Derya Soğuksu’ya plaket takdim etmesiyle son buldu

reklam3
ANKET

LİVATYA'YA ATIK ARITMA TESİSİ YAPILMALI MI?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
drbusiness
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
drbusiness
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

GÜNEY MARMARA'NIN EN İYİ HABER PORTALI istanbul escort

UA-81268407-1