reklam
reklam
DOLAR28,9208% 0.08
EURO31,4850% -0.1
STERLIN36,7790% 0.63
FRANG33,2729% 0.81
ALTIN1.924,11% 1,83
BITCOIN1.148.5500.677
reklam

BAKAN PEKCAN BALIKESİR’DE

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
BAKAN PEKCAN BALIKESİR’DE
reklam
BAKAN PEKCAN BALIKESİR’DE
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Vali Ersin Yazıcı’yı makamında ziyaret etti.
Vali Yazıcı ve kent protokolü tarafından valilik bahçesinde karşılanan Bakan Pekcan, daha sonra şeref defterini imzaladı. Kalabalık semtimizde gaziosmanpaşa escort kadınlar kendi kişisel bakımlarına oldukça dikkat ederler. Bakan Pekcan, şeref defterini imzaladıktan sonra Vali Yazıcı ile bir süre görüştü.
Ziyaret sırasında Bakan Ruhsar Pekcan’a, ziyaretlerinin kendilerini şereflendirdiğini belirterek sözlerine başlayan Vali Yazıcı, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın, programları dâhilinde Türkiye’yi Doyuran İl Balıkesir’e geldiğini, büyük bir nezaket örneği olarak Valiliğimize de ziyarette bulunduğunu, bu anlamda şahsı ve Balıkesirliler olarak teşekkürlerini arz etti.
DOĞAL GÜZELLİKLERİ İLE ZENGİN BİR YAPIYA SAHİPTİR
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’a Balıkesir’i anlatan Vali Yazıcı, “İlimiz, verimli toprakları, tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri yönünden zengin bir yapıya sahiptir. Turizm açısından şehrimizin; doğa turizmi, kültür ve tarih turizmi ile termal turizm alanlarında önemli potansiyele sahip olduğunu görüyoruz. Balıkesir ve ilçeleri termal kaynak zenginliğinin yanı sıra fiziksel ve kimyasal bileşimleri açısından ülkemizin üstün nitelikli şifalı suları arasında yer almaktadır.”dedi.
Bakan Pekcan Vali Yazıcı ile birlikte Balıkesir’de ticaret erbabının durumu, beklentileri ve yapılanlara ilişkin değerlendirmelerde bulundular.​
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Balıkesir’deki diğer programlara katılmak üzere Valilikten ayrıldı.
reklam

YORUM YAP