Warning: file_get_contents(http://poixo.com/liste1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/vizyonga/public_html/wp-content/themes/theHaberV5/header.php on line 3
AKŞENER’DEN ERDOĞAN’A CEVAP « Vizyon Gazetesi
IOTBanner
FKMBanner

Vizyon Gazetesi

VİZYONGAZETESİLOGO

AKŞENER’DEN ERDOĞAN’A CEVAP

AKŞENER’DEN ERDOĞAN’A CEVAP
mesreklamı
449 views
12 Mart 2019 - 9:26

Mitingde konuşan Erdoğan, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e yönelik çok sert ifadeler kullanmış ve “Birileri şuan cezaevinde süre dolduruyor aynı yola sen de düşebilirsin” demişti. Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan şu ifadeleri kullanmıştı:

Birileri şuan cezaevinde süre dolduruyor aynı yola sen de düşebilirsin. Neden? Cumhurbaşkanı’na iftira atamazsın. Türkiye yol geçen hanı değildir. Bir hukuk devletidir. Sürekli bizi dillerine doluyorlar. Hanımefendinin kaçacak deliği de yok. Çünkü o milletvekili de değil. Onunla hemen hesaplaşacağız. Onun hesabı ağır olacak. Milletimiz onlara sandıkta en büyük tokadı atacak. 31 Mart günü millet onlara şaka nasıl olurmuş sandıkta gösterecek.

AKŞENER’DEN ERDOĞAN’A CEVAP

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yerel seçim çalışmaları kapsamında Tokat’ın Erbaa ilçesine geldi. Akşener, burada düzenlenen mitingde vatandaşlara seslendi.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan’ın kendisine yönelik sözlerine cevap veren Akşener, sert sözler sarfetti. Akşener, Erdoğan’a cevaben “Önce parayla tehdit etti, şimdi hapisle. Dün itibarı ile mahkemeye vermiş. Ayıp be. Siz masaların altına saklandığınızda tanklı tüfekli paşalardan korkmamışım da şimdi onlardan korkanlardan mı korkacağım?” ifadelerini kullandı.

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener’in konuşmasından satır başları şöyle:

“ÜLKÜCÜLER FATİHA’YI ÖĞRENDİ Mİ?”

“Sayın Bahçeli, ‘17-25 Recep Tayyip Erdoğan, Ver Bilal’i al Hilal’i, şerefsiz, alçak’ dedi. AKP ve Tayyip Erdoğan’ı Haliç’te 41 kere yıkayacağım dedi. O zaman çok Omo, Tursil, Persil almıştı. O çadırın içine onları da koysunlar elde kaldı. Öbürü, ona ‘zürriyetsiz’ dedi. Ama en önemlisi ‘Ülkücüler Fatiha bilmez’ dedi. Soru şu: ‘Ülkücüler Fatiha’yı öğrendi mi?’ Bunların hepsini karşılıklı olarak birbirlerine söylediler. Erdoğan, televizyonda, ‘Benim ne olduğumu çok iyi bilir’ dedi.”

“BIRAKIN HAPSİ, ÖLÜM GELSE BOYUN EĞMEYECEĞİM”

Ama kadınlar, çiftçiler, esnaf, işsiz yine biliyor. En önemlisi KPSS mağdurları biliyor. 82 puan alıp atanamayanlar biliyor. Sayın Erdoğan kendisine aleni sövenlerden hiç rahatsız olmaz biliyor musunuz? Harun gibi geldiler karun gibi oldular’ dedi Başbakan Yardımcısı yaptı. Akla zarar laflar edildi bakan yaptı. Benden neden hoşlanmıyor biliyor musunuz? Baş eğmeyenlerden haz etmiyor. Bırakın hapsi, ölüm de gelse vallahi de billahi de boyun eğmeyeceğim.”

“Üreten bir belediyecilik anlayışı harekete geçirilecek. İnşallah Murat’ıma oy vereceksiniz, O’nu seçeceksiniz. Kibirlenme padişahım, senden büyük Allah var. Kulağını tutacaksınız, çekeceksiniz…”

“Tank Palet Fabrikası bu milletin parasıyla yapıldı. İn bakayım 500 milyon dolarlık uçağından. Al Tank Palet Fabrikasını Katarlılardan geri!”

“1 Nisan’dan itibaren her şeyi yerli yerinde bırakırsanız, ‘Bu millet halinden memnun derler’, zam yağmuru altında, fırtınanın altında başınıza dolu yağar. Hanımefendiler anne terliği atacaksınız.”

“BU SEÇİMİ BİR BELEDİYE SEÇİMİ OLMAKTAN ÇIKARDILAR”

“Ben ve benim gibiler vatanın tek bir çakıl taşına uzanan eli çatır çatır kırarız. Onun için dün her türlü hakareti edenler, onu tutturamayınca bugün CHP’nin de içinde bulunduğu Millet İttifakı’nın seçmenine yöneticilerine ‘Kandil’den emir alıyor’ diyor. Hadi oradan be! Alsan alsan sen alırsın. Meral Akşener emir alır mı? Onun için bu seçimi bir belediye seçimi olmaktan çıkardılar. 18 milyon insanı hem illetlikle, hem zilletlikle hem de teröristlikle suçladılar. “

“Bu bir belediye seçimiydi. Ne Sayın Erdoğan’ın, ne Sayın Bahçeli’nin, ne Kılıçdaroğlu’nun, ne de benim öznesi olduğum bir seçim değil. Adayların projelerine bakacaksınız. Dün ne yaptığına yarın ne yapacağına bakacaksınız ve bir karar vereceksiniz. Siz Millet İttifakı’nın adaylarının, Cumhur İttifakı’nın mensuplarına illet ve zillet dendiğini duydunuz mu? Çünkü MHP’ye oy veren, AKP’ye oy veren herkes benim kardeşimdir kardeşim.”

“Ama madem ki savaş ilan eder gibi bir belediye seçimi yapıyorlar; o zaman dinlemek, duymak, bu meydanı görmek zorundalar. Eğer yerel seçimlerde AKP adayları seçimi kaybederse Türkiye’nin bekası tehlikeye giriyormuş. Hadi oradan be!

Haberasi

reklam3
ANKET

LİVATYA'YA ATIK ARITMA TESİSİ YAPILMALI MI?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
drbusiness
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
drbusiness
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

GÜNEY MARMARA'NIN EN İYİ HABER PORTALI istanbul escort

UA-81268407-1